Tato akce již skončila!

-70 % NA VŠECHNY KURZY BIOOO AKADEMIE

Milujete uklidňující sílu esenciálních olejů? Zajímá vás svět přírodního líčení? Chcete spočinout v prostoru plném vůně a klidu uprostřed Prahy?

Máme pro vás speciální akci, díky které za zvýhodněnou cenu navštívíte workshopy BiOOO Akademie. Všechno vás s láskou naučíme. Náš prostor je otevřený každému, kdo má zájem o přírodní suroviny, nebo s nimi chce začít pracovat a vyrábět si vlastní produkty.

Jak slevu uplatníte? Vyberte si z kurzů TADY a pro uplatnění slevy 70 % zadejte kód JAROSAKADEMII70”. Akce platí pouze do neděle 26.3.

Zajímá vás, jak krásně to u nás vypadá? Tak mrkněte na Instagram, těšíme se na vás!

#bioooakademie #DIY

Nové jarní kurzy v BiOOO Akademii!

Jste příznivci přírodní kosmetiky a nosíte v sobě i kreativního ducha? Máme pro vás hned několik možností, jak se realizovat! V naší BiOOO akademii máme několik různých kurzů, kde se o bio kosmetice dozvíte víc a odnesete si i ori...

Zakladatelka BiOOO Akademie: Juliána Šoleová

Říká o sobě, že je snílek, který létá v oblacích. Juliána Šoleová ale dokáže i z obláčku stanout nohama na zemi a své sny si splnit. To se jí podařilo před rokem, kdy si ke svým 30. narozeninám nadělila dárek v podobě BiOOO Akademie, která ...