Opalujte se bezpečně

Nechte přírodu, ať se postará o vaše zlatavé tělo a zvolte na opalování přírodní opalovací přípravky.

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Namaž se, neboj se, ukaž se

Kůže je největším orgánem našeho těla, je tak živá - odráží náš vnitřní stav a vyžaduje péči a ochranu. Co se týká bezpečného slunění - jde o to najít zlatou střední cestu. Nebojte se vyjít na sluníčko a načerpejte vitamin D. Pokud ale plánujete na sluníčku pobýt delší dobu, určitě nezapomeňte na kvalitní minerální filtr, který vaši pokožku dokonale ochrání!

Nyní máte jedinečnou příležitost objevit skvělou značku Martina Gebhardt - celou opalovací řadu Summertime nakoupíte se slevou 20 %!

Ke každému nákupu opalovací péče nad 500 Kč získáte vzoreček od Mádary jako DÁREK!*
*Akce platí do rozdání zásob.

Summertime od Martiny Gebhardt se slevou 20 %

Vaše pleť v létě ocení především výrobky plné zklidňujících olejů, másel a rostlinných extraktů. Užijte si sametově hebkou a zářivou pleť s tou nejkvalitnější biokosmetikou, která se pyšní certifikátem Demeter.

Ochrana před sluníčkem s Mádarou

Znáte lotyšskou značku Mádara? Pokud chcete pro svou pleť to nejlepší, měli byste se s ní seznámit. V letních měsících oceníte zejména skvělé CC krémy s SPF 15 a opalovací krémy na obličej a tělo s obsahem zklidňujícího Aloe barbadensis. Produkty neobsahují parabeny, silikony a syntetickou parfemaci.

Vaše oblíbená značka Lavera

Hledáte bezpečnou péči za rozumnou cenu? V našem sortimentu najdete i tradiční značku přírodní kosmetiky Lavera. Přípravky na opalování nyní nakoupíte s 10% slevou!

Vyzkoušejte novinky od Weledy

Weleda přichází s nabídkou opalovacích mlék s minerálními filtry, které Vás ochrání před UVA i UVB zářením. Produkty jsou vhodné zejména pro děti - neobsahují škodlivé nanočástice ani parfemaci. V nabídce jsou také voděodolné přípravky a mléka po opalování.