Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Péče o pleť

Pleť je vaše vizitka, tak o ni pečujte s láskou každý den a vyberte si přírodní produkty se slevou až 21 %.

Tato akce již skončila!

Minimálně stejný čas, který věnujete líčení a jinému parádění, byste měli investovat i do základní péče o vaši pokožku. Vyzkoušejte čistě přírodní oleje, másla, krémy a mléka od ověřených značek – vaše pokožka bude jásat radostí.

PURITY VISION

Česká značka Purity Vision spojuje nejnovější trendy v kosmetice s časem prověřenými postupy a vědeckými poznatky. Potěší vás, že zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi sami aktivně podporují sociální projekty v rozvojových zemích.

Weleda

V duchu svého motta „v souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o co nejšetrnější výrobu. Srdcem firmy jsou vlastní zahrady v německém Gmündu, kde byste našli přes 250 druhů léčivých rostlin.

puroBIO cosmetics

Italská dekorativní kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin a obsahuje pouze minerální pigmenty a organické ingredience. Všechny produkty mají certifikaci Natrue, Vegan OK, CCPB a NICKEL TESTED a neobsahují žádné mikroplasty. 

Argital

Společnost vznikla už v roce 1979 a jejím záměrem bylo využít v kosmetice skvělé účinky zeleného jílu na pleť. V produktech najdete kromě jílu i esenciální a rostlinné oleje, vitaminy a minerály. Všechny mají certifikáty BDIH, Demeter, ICEA a LAV a nejsou testované na zvířatech.