Pro zdravé zuby a krásný úsměv
Dárky k nákupu
Slevy až 25 %
Novinky

Pro zdravé zuby a krásný úsměv

Úsměv nás dělá atraktivnější, ale má také pozitivní přínos pro blaho a zdraví lidí. Mít krásný a zdravý úsměv přitom není žádná věda pokud víte, jak se o své zuby a celkově ústní dutinu správně starat. Začít můžete třeba výběrem našich produktů pro dokonalou péči pro celou rodinu. Protože úsměv sluší každému!

Dárek k nákupu zubní péče Argital

K nákupu níže vybraných produktů od Argital dostanete zdarma navíc Ústní vodu se zeleným jílem 20ml.

Ústní voda se zeleným jílem od Argital

Akce platí do vyčerpání zásob a dárků.

Recenze: Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji (Argital)

Recenze: Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji (Argital)

Tím, že mám Argital ráda se nijak netajím. Jejich filozofie, kvalita výrobků a složení je mi blízká stejně jako snad všechny Argital produkty, které jsem kdy vyzkoušela. Teď přišla řada na zubní pasty. Vyzkoušela jsem bělicí a přišla mi ...

Novinka Jack n Jill

Novinka Jack n Jill

První zoubky jsou tu! Naučte své děti jak o ně správně pečovat a zvolte pro to zábavnou formu. Přírodní zubní pasty, BIO zubní kartáčky nebo kelímky z bambusových vláken jsou efektivními pomocníky jak začít s ústní hygienou.

Novinka
196 Kč
Biologicky odbouratelný kelímek z bambusových vláken a rýžových slupek má nejen krásný design, ale také matný povrch, aby dětem neklouzal z ruky.
Novinka
196 Kč
Biologicky odbouratelný kelímek z bambusových vláken a rýžových slupek má nejen krásný design, ale také matný povrch, aby dětem neklouzal z ruky.

Sleva 15 % na Georganics

Přírodní mýdlo na zuby od Georganics
Přírodní zubní pasty v tabletkách od Georganics
Přírodní zubní pasta od Georganics

 

Otázka dne zní: je možné mít koupelnu bez plastů a toxických látek? Samozřejmě, že ano! Georganics jsou účinné a udržitelné produkty pro každodenní péči o ústní dutinu jakožto plnohodnotná alternativa klasické ústní hygieny. 

Přírodní zubní pasty v tabletkách od georganics

georganics: zero waste ústní hygiena

Otázka dne zní: je možné mít koupelnu bez plastů a toxických látek? Samozřejmě, že ano! Koupelna je paradoxně jedním z míst, kde shromažďujeme nejvíce plastů: šampony, kondicionéry, mýdla, tělová mléka, aviváže, pěny na holení, de...

Sleva 25 % na produkty od Humble Brush

Zubní kartáčky od Humble Brush
Zubní kartáčky a kryty od Humble Brush
Zubní kartáček od Humble Brush

 

Jednoduchý nadčasový design kartáčků Humble Brush se bude báječně vyjímat na každé koupelnové poličce. Jsou ekologicky rozložitelné a neměly by uniknout pozornosti žádného eco friendly nadšence.

Humble Brush: bambusové kartáčky

Humble Brush: bambusové kartáčky

Máme pro vás překvapení. Hezké, příjemné, ekologické a lidské. V Biooo jsou k dispozici nové veganské kartáčky na zuby od značky Humble Brush, které plně nahrazují ty klasické plastové. Vznikly ve Švédsku - u zubaře, který s nimi zachraň...

Až 15% sleva na zubní pasty pro celou rodinu

Přírodní zubní pasty jsou velice efektivní pro čištění celé ústní dutiny. Šetrně bělí zuby, nedráždí dásně a nezatěžují organismus škodlivými chemikáliemi. Přírodní extrakty navíc příjemně osvěží dech a posílí zubní sklovinu.

I v době nejpřísnějších nařízení jsou pro vás dveře našich prodejen stále otevřené.