Posílení imunity a nálady

Podzimní lásky: Nejen šálou lze předejít nachlazení. Zahřejte své tělo zevnitř a šál si nechte na okrasu. Jasně, ta zima přišla nějak rychle, ale díky těmhle přípravkům se do ní taky rychle zamilujete.

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Posílit svou imunitu? Nic složitého!

Přiznejte se, už jste si zapnuli topení? Začali jste si s melancholickým povzdechem prohlížet fotky z dovolené, která byla vlastně nedávno? Ano ano, podzimozima je tu. Pojďte se podívat na to, jak připravit tělo na správné zazimování. Vybírat můžete ze sirupů, šťáv, mladého ječmene nebo nakopávací guarany.

Weleda - z léta rovnou do zimy

Taky vás překvapila ta nečekaná změna obsahu skříně „z plavek do kabátů“? I když jste se třeba na podzim těšili, přílišné výkyvy teplot jsou pro náš organismus docela šok. Zkuste podpořit imunitu zdravými sirupy nebo šťávami od Weledy. Mňamózním zdrojem vitaminu C je třeba Rakytníková šťáva a sirup, Trnkový sirup zase podpoří správnou funkci střev, ledvin a močového měchýře. No a březová šťáva? To je klasika v detoxikaci těla.

Mladý ječmen - zelená vzpruha

Kdo nezná mladý ječmen, ať se přihlásí! No dobře, moc na vás nevidím, ale tuším, že těch vztyčených rukou moc nebude. Ječmen je dobré pít na jaře, v létě, na podzim, v zimě, ráno, na svačinu, doma, v práci,… Ječmen je zelená vzpruha bohatá na množství živin, minerálů a vitamínů. Pokud se snažíte žít zdravě, jen vám v tom tak trochu brání současný potravinářský průmysl a víte, že výživnost jednotlivých potravin ztrácí svoji důležitost, doplňte potřebné právě ječmenem, nebudete litovat.

Guarana - chci zpátky svoji sílu!

Jste pořád nedospalí, i když spánek máte vydatný? Ploužíte se jako šnek postižený únavovým syndromem? A hlavně, už toho máte dost a chcete zpátky svoji energii? Tak to si přijďte pro extrakt z guarany, který skvěle posiluje celý organismus a přispívá ke správnému metabolismu tuků. Po požití sice neztratíte pět kilo a samým přísunem síly nepřeskočíte řeku, ale budete mnohem odolnější vůči fyzické i psychické zátěži a budete mít sílu na to ten skok trénovat! Prášek obsahující kofein, vitamin C a antioxidanty, klidně přimíchejte do ranní kaše. A šup do světa!