Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Přírodní doplňky stravy pro silné zdraví

Tato akce již skončila!

Vyzkoušejte přírodní doplňky stravy, za které vám vaše tělo poděkuje pevným zdravím! Naše tělo umí mnohem lépe rozpoznat a vstřebat přírodní látky obsažené v doplňcích stravy narozdíl od syntetických doplňků, které tělo zatěžují - způsobují ucpávání cév, tvorbu bulek a kamenů. Přírodní doplňky pomáhají nejen v péči o krásu a vzhled, ale celkově posilovat zdraví, imunitu a bojovat proti stresu čistě rostlinnými složkami. Neobsahují nebezpečné konzervanty, umělá sladidla, barviva ani glutamáty, které poškozují trávicí trakt. Naopak jsou šetrnější jak k lidskému tělu, tak k životnímu prostředí a dlouhodobě i k peněžence.

Nová značka HIMALYO

Poznejte naši novou značku Himalyo a její superpotraviny. Vysokohorská odrůda tibetského rakytníku přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému, je bohatým zdrojem přírodního vitamínu C. Nebo si dopřejte vysoký obsah prospěšných vitaminů, minerálů s kustovnici čínskou - pomáhá zpomalovat proces stárnutí a podporuje vitalitu organismu.

Ecce Vita

Vyzkoušejte doplňky od Ecce Vita. Super Collagen Mix ve formě prášku si jednoduše přimícháte do džusu, smoothie nebo třeba kaše. Kromě hydrolyzovaného kolagenu obsahuje také výtažek ze zeleného čaje a kyselinu hyaluronovou. Přispívá k udržení zdraví kostí, chrupavek, zubů i dásní.

Organic India

Kapsle Memory od Organic India obsahují tradiční kombinaci dvou bylinek gotu koly a bakopy, které se v ájurvédě používají pro posílení nervového systému. Napomáhá koncentraci, podporuje paměť a pozitivně ovlivňuje psychickou odolnost v zátěžových situacích. Bakopa navíc obsahuje látky chránící buňky těla před vlivem oxidačního stresu.

Superionherbs

Ashwagandha od Superionherbs je doplňkem stravy ve formě kapslí, které neobsahují želatinu a jsou vhodné pro vegetariány i vegany. Obsahuje extrakt z vitánie snodárné, která příznivě ovlivňuje činnost mozku, dýchacího či kardiovaskulárního systému. Pomáhá posilovat soustředění, psychickou pohodu i celkovou vitalitu.

Na co jsou dobré superpotraviny si můžete přečíst na našem blogu