Pure Fiji novinky

vykvetla nám nová Fiji

Novinka
Tato akce již skončila!

Věděli jste, že souostroví Fidži mělo pro námořníky a objevitele pověst lidožroutské části Oceánie? Aby ne, když používají tak famózně mňam kosmetiku, že je pak těžké si nekousnout! Základem je samozřejmě panenský kokosový olej lisovaný za studena a k tomu další řádka tropických ingrediencí nabitých vitamíny. Po takovém domorodém wellness rituálu máte chuť ověsit se jen květy a vytančit z domu pěkně naostro!

Pure Fiji Kokosový peeling s třtinovým cukrem, guava

Pokud chcete vypadat jako Oceánská bohyně, připravte si na to nejdřív kůži. Kokosový peeling s třtinovým cukrem ji jemně obrousí a připraví tak na snazší vstřebání dalších vychytávek v rozmazlovacím Pure Fiji rituálu.

Pure Fiji Kokosový sprchový gel, noni

S kokosovým sprchovým gelem dodáte kůži dávku vitaminů a minerálů, které ovoce noni obsahuje. Rostlinné výtažky pleť zjemní, provoní a díky oleji z kalaby také ochrání před podrážděním.

 

Pure Fiji, tělové máslo, guava

Intenzivní péči dodáte svojí kůži díky tělovému máslo z guavy. Nejlepší je nanášet ho hned po koupeli, kdy jsou póry otevřené a máslo pěkně nasají. A vy zas můžete nasávat opojnou exotickou vůni a vychutnávat si měkkost a hebkost kůže ještě dlouho po nanesení.

 

Pure Fiji Hydratační tělové mléko, květ pomeranče

Vůně pomerančových květů se připomene v hydratačním tělovém mléce pečujícího rituálu Pure Fiji. Kokosový olej v kombinaci s výtažky z papáji, makadamiovým olejem a exotickými oleji z kalaby a tungovníku moluckého regenerují a hydratují i tu nejsušší pokožku.

Co říkáte na novinky od Pure Fiji, které jsme zařadili do naší nabídky?

A tím to nekončí ....