Padají nám říjnové novinky

Pro pohodu těla i ducha

Tato akce již skončila!

Barevný říjen

Sice se nám ochlazuje, ale barvy, které podzimní čas přináší, také stojí za to. Také je to čas, kdy přírodu vnímáme sice jinak, ale často daleko intenzivněji, právě skrze její nepříliš vlídnou podobu - déšť, vítr nebo mlhy… A většinou v tu chvíli nejvíc litujeme ztraceného léta. Ale máme tu nejlepší příležitost si uvědomit, že stejně jako příroda má vrtochy, které se nám nelíbí, ale které jsou nezbytné, aby vše fungovalo, jak má, tak stejně funguje i přírodní kosmetika. A že daleko lepší je využít toho, co se nabízí, i když to třeba bude studený déšť, než se to snažit účelově ohnout podle sebe a zalézt do solária. Protože příroda - na rozdíl od lidí - vždycky ví, co dělá a dělá to správně. Jde jen o to, naladit se na její vnitřní harmonii. Tak to zkuste také a třeba s našimi podzimními novinkami.

Barevné Santé

Santé sice znamená francouzsky zdraví, ale značka to je německá a je mladší sestřičkou lépe známé Logony. A jak už to s mladšími sourozenci bývá, je taková hravější, společenštější a trochu víc rodinná. Kvalitou udržuje vysoký standard, na který se u většiny německých značek lze spolehnout. No a teď navíc přichází v krásném inovovaném balení novinky, jako třeba okurkový odličovač na oči, krémy na ruce nebo sprchové gely. A jak je u Santé zvykem, tak vše je nadmíru příjemné, funkční a za sympatické ceny. Prostě značka pro celou rodinu, jak má být.

Oáza vůní Taoasis

A v Německu ještě chvíli zůstaneme, ale posuneme do krajů přírodní kosmetiky, kde se používají skutečně jen základní suroviny. Aromaterapeutická značka Taoasis nabízí kromě éterických olejů i oleje rostlinné nebo olejové extrakty. Zvlášť olejové extrakty - tedy směs oleje a bylinného extraktu, případně macerát - jsou vynikajícími a velmi vítanými pomocníky při spoustě neduhů. Arnika uleví bolavým svalům, měsíček či heřmánek zklidní podrážděnou pokožku, Aloe zatočí s vysušenou nebo zhrublou kůží… A kdo chce opravdu královskou péči, tak jistě sáhne po růžovém oleji, které v sobě pojí vynikající účinky jojobového a šípkového oleje s éterickým olejem z pravé damascénské růže. Dalším přírůstkem do voňavé rodiny Taoasis jsou obličejová tonika ve spreji na bázi čistých hydrolátů, takže osvěží pleť i duši. Nejkrásnějším spojením vůně a péče jsou pak drahé oleje, jako santal, neroli, jasmín či meduňka v jojobě, které využijete buď jako parfém nebo jako luxusní pleťové sérum.

Balíček zdraví až k vám domů

Bylo by to tak hezké - objednat si balíček, ve kterém přijde zdraví :-) Česká firma Balíček zdraví dotáhla tuto myšlenku téměř k dokonalosti. Každý jejich produkt je takovým balíčkem, který dokáže velmi výrazně podpořit vaše zdraví. Ať už si vyberete proteinový mix, pytlíčky se zdravou snídaní nebo mix zelených potravin, můžete si být jistí, že se vám dostane té správné porce toho nejlepšího, co svět superpotravin nabízí. A co je ještě méně obvyklé - vše je navíc i velmi chutné, takže konečně lze uspokojit jak požadavek na bezchybnou životosprávu, tak chuťové buňky.

Nově s Keiko

Prémiové čaje Keiko zná každý čajový gurmán a nejen ten bude jistě potěšen novinkami, jako jsou bambusový časen k přípravě matcha čaje nebo čajovými přírůstky Houjicha, Aki Bancha nebo Kawanabe. Zní vám to jako španělská (nebo spíš japonská) vesnice? To přece nevadí a není lepšího období, kdy pronikat do tajemství čaje než podzim! Ale pokud by to bylo přece jen nad vaše síly, tak tu vám dodají třeba matcha karamelky. A postupně pak možná dojde i na ten časen...