Šetřete na cestách vaše zdraví i přírodu!

Tato akce již skončila!

Počasí už přeje výletům a cestám za hranice a my uvažujeme, co si sebou vzít, abychom nezatěžovali naše zdraví ani přírodu. Velmi praktická jsou multifunkční mýdla od Dr. Bronner's - které můžete použít až na 18 různých způsobů, mimo jiné na tělo, vlasy i na mytí ovoce či nádobí. Užijte si celý červen 10% slevu na vybrané produkty! A nezapomeňte, že Dr. Bronner's patří do skupiny fair trade značek a jeho koupí v naší síti přispějete na psí útulky.

Na sluníčko vyražte s opalovacími krémy od naší nové značky Ayan. Tyto opalovací krémy, chrání před slunečním zářením a zároveň pečují o vaši kůži díky čistým přírodním složkám bez nanočástic, které jsou toxické pro živé buňky. A jestli hledáte šampon, který se vám určitě nevylije do kufru, jsou tady pro vás práškové šampony Eliah Sahil. Ajurvédská značka je fair trade a suroviny získává ekologickým pěstováním.

Dr. Bronner's

Mýdla Dr. Bronner's jsou vyrobena z rostlinných olejů pěstovaných v ekologickém či fair trade zemědělství. Jsou vhodná k péči o pokožku celého těla i vlasů, použít ho můžete na cestách hned 18 způsoby - jako šetrný čistící prostředek na mytí nádobí, pro vaše mazlíčky či na praní jemného prádla. Užijte si 10% slevu na vybraná mýdla po celý měsíc červen!

Eliah Sahil

Práškové šampony Eliah Sahil jsou nejen praktické na cesty, ale také pečují o zdraví vlasů díky přírodnímu jílu a směsi ajurvédských bylin. Vyzkoušejte i novinku - zubní prášek. Má protizánětlivé účinky, pomáhá v prevenci zubního kazu a snižování tvorby zubního plaku pomocí čistě přírodních ingrediencí - jako jsou zázvor, skořice, arnika a heřmánek. Všechny produkty jsou nejen čistě přírodní ale také fair trade.

AYAN

AYAN je naše nová značka, která používá vyrábí bezpečné opalovací krémy. které neobsahují nebezpečné chemikálie ani nanočástice, které jsou toxické pro živé buňky a mohou způsobovat rakovinu. Opalovací krémy obsahují vysoké množství přírodního filtru oxidu zinečnatého působícího pouze na povrchu kůže, ten na rozdíl od chemických filtrů nepronikne skrz kůži do těla. Bezpečně nás tak chrání před slunečním zářením.

BiOOO Blog

Zajímá vás, jakým škodlivým chemickým ingrediencím se vyhýbá naše nová značka AYAN? Přemýšlíte, jaký čistě přírodní produkt si vybrat nejen na cestování? To vše a mnohem více se dozvíte v našem BiOOO Blogu.