SPLAT & Biomed: Přírodní pasty a ústní vody
2+1 ZDARMA
Novinky

SPLAT & Biomed: Přírodní pasty a ústní vody

Inovativní přírodní zubní pasty a ústní vody Biomed - produktové řady značky SPLAT - se od všech ostatních odlišují svým unikátním patentovaným složením a způsobem výroby.
Každá pasta a ústní voda totiž obsahuje 12+ klíčových přírodních ingrediencí a každý výrobek se specializuje na řešení konkrétního stomatologického problému. Objevte je všechny.

2+1 ZDARMA

K nákupu 2 produktů od značek SPLAT a Biomed dostanete zdarma navíc Zubní pastu BIOMED Superwhite 100g.

Zubní pasta BIOMED Superwhite od Splat

Novinky

Nová produktová řada SPLAT BIO PROFESSIONAL staví na inovativní revoluční technologii, která nejenže bělí zuby bez poškození skloviny, ale nabízí i komplexní řešení většiny problémů s ústní dutinou.

Zubní pasty a ústní vody SPLAT

Vyměňte chemické zubní pasty a ústní vody z drogerie za důstojnější alternativu, která se o vaši ústní dutinu postará silou esenciálních olejů, přírodních extraktů či enzymů z ananasu a papáji. No nezní to chutněji?

89 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
89 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu poskytuje šetrné bělení zubů a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
89 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu snižuje citlivost zubů a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
89 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu efektivně čistí a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
139 Kč
Přírodní ústní voda pro citlivé zuby svýtažky ze psyllia a listů břízy obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
139 Kč
Přírodní ústní voda pro dlouhotrvající svěží dech s příchutí mandarinky a citronů obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
219 Kč
Přírodní, intenzivně osvěžující zubní pasta s mátovým esenciálním olejem zaručuje dlouhotrvající svěží dech a vyrovnává pH v ústech.

I v době nejpřísnějších nařízení jsou pro vás dveře našich prodejen stále otevřené.