Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!
 Týden plný soutěží je tu!
Speciální akce
Tip BiOOO

Týden plný soutěží je tu!

Objevte novinky na našem webu a zapojte se do soutěže.

Tato akce již skončila!

7 + 1 SOUTĚŽÍ O HODNOTNÉ DÁRKY!

Náš sortiment jsme doplnili o spoustu zajímavých novinek, a rozhodně si je nechceme nechat jen pro sebe! Proto jsme přichystali týden plný soutěží - každý den na vás bude na naší facebookové stránce čekat soutěž o novinky konkrétní značky + jedno překvapení na Instagramu. Přejeme hodně štěstí.

Pondělí - My White Secret

Značka My White Secret v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

Britská značka My White Secret se zaměřuje na efektivní, šetrné a zároveň přírodní produkty pro bělení zubů a péči o ústní dutinu založených na kokosovém oleji, aktivním uhlí a chloritanu sodném.

Úterý - Osté

Značka Osté v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

Česká přírodní kosmetika Osté v sobě snoubí tradiční receptury vietnamské kultury s požadavky moderní doby tak, aby co nejvíce odpovídaly požadavkům dnešní doby. Základní surovinou jejich výrobků je panenský kokosový olej, který je vždy v BIO kvalitě.

Středa - Naturalis a Semante by Naturalis

Značka Naturalis v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

Naturalis a Semante by Naturalis - to je značka 100% přírodní a BIO kosmetiky, ale také zdravých potravin a superpotravin té nejvyšší kvality.

Čtvrtek - Almara Soap

Značka Almara Soap v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

V Almara Soap ctí návrat k tradici. Vyrábí totiž mýdla tradiční metodou za studena a od roku 2019 se zabývají i výrobou přírodní kosmetiky. Do svých produktů napoužívají žádné prefabrikované suroviny, jako parabeny, sulfáty a jiné. Pouze kvalitní rostlinné oleje.

Pátek - Nuud

Značka Nuud v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

nuud je geniální deodorant, 100% veganský, efektivní a přitom nevinný. Obsahuje čistě přírodní patentované složení, je vhodný pro ženy i muže a pyšní se magickou výdrží 3 - 7 dní po jedné aplikaci! Vyzkoušejte ho na vlastní kůži.

Sobota - Fino

Značka Fino v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

Fino se zaměřuje na výrobu jednorázových produktů do kuchyně z bambusu či PLA. Pytle na odpadky z recyklovaného polyethylenu nebo houbičky a hadříky z bambusových vláken najdou uplatnění v každé eko-friendly domácnosti.

Neděle - Desert Essence

Značka Desert Essence v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz

Produkty značky Desert Essence se pyšní nejen svědomitým složením šetrným ke zdraví i životnímu prostředí, ale také perfektně fungují a krásně voní.

Soutěž o jóga permici na našem instagramu

A jedno překvapení na závěr. Spojili jsme se s Jóga Vinohrady a přichystali pro vás soutěž o 3 permice na neomezené lekce jógy po dobu jednoho měsíce, právě v jejich stylovém, Vinohradském studiu. Chtěli jste s jógou vždycky začít ale nikdy nebyla ta správná doba? Nebo jste už zkušený jogín/ka a chcete vyzkoušet nové lekce a instruktory? Tak to je výhra přímo pro vás!

Jak na to? Stačí sledovat náš Biooo Instagram, a správně odpovědět na soutěžní otázku během tohoto týdne. Tak si s námi pojd'te zasoutežit!

Namasté, Vaše Biooo.cz

Jóga permice v Jóga Vinohrady v Týdnu plném soutěží na Biooo.cz