Křehká krása citlivé pleti

Citlivá pleť odráží křehkou krásu duše. Naučte se o ni správně pečovat a odvděčí se vám jemnou krásou, u které se tají dech.

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Křehká krása

Krása, u které musíte tajit dech, abyste ji nepoškodili. Krása, která vypadá, že není z našeho světa. Motýlí křídla, ledové krajky na stéblech trávy nebo drobné kvítky fialek. Stačí jeden necitlivý pohyb a vše je pryč. A taková dokáže být i pleť. Přestože citlivá a křehká pleť umí občas pořádně potrápit, tak ve skutečnosti stačí trocha správné péče a dřívější problémy jsou zapomenuty.

Argital - zelený jíl a violka

Argital je italská značka, která je stálicí u každého, kdo hledá maximálně čistou a léčivou kosmetiku. Citlivou pleť berou opravdu vážně, proto si jako jediná “vysloužila” kompletní řadu. Ale ať už se ji rozhodnete používat celou nebo jen vybrané produkty, můžete si být jistí, že se vaší citlivé pleti dostane té nejjemnější péče a ochrany. Zelený jíl pokožku jemně detoxikuje a zbavuje všeho, co by ji mohlo poškozovat. Violka zklidňuje a posiluje a jemné rostlinné oleje vytvářejí přirozenou ochranu a brání pleť před ztrátou vlhkosti a nepříznivými vlivy. Díky svému hojivému složení je celá produktová řada vhodná i pro pleť namáhanou chemoterapií nebo jinou náročnou léčbou.

Marcipán od Weledy

Jedinou řadou od Weledy, která není určena pro konkrétní věk, je právě řada pro citlivou pleť. Mandlová řada řada využívá nejen posilujících vlastností mandlového oleje, který je pro citlivou pleť první volbou, ale také oleje ze švestkových jader, který má kromě skvělých vlastností také nádhernou marcipánovou vůni. Navíc mandlový olej od Weledy není jen tak obyčejný. Weleda si pěstuje své vlastní mandloně ve Španělsku zcela tradičním způsobem - tedy nejen bez hnojiv, postřiků a jiné chemie, ale také bez umělého zavlažování. Takže nejen, že skutečně znatelně šetří vodu, ale mandle takto vypěstované mají daleko lepší vlastnosti a vyšší koncentraci výživných látek.

Citlivá Annemarie Borlind

Chcete-li svojí citlivé pleti dopřát skutečně prvotřídní a hloubkovou regeneraci, prozkoumejte německou značku Annemarie Borlind. Díky dlouhé tradici ve výzkumu možností přírodních ingrediencí přišly na svět produkty, které byste jinde těžkou hledali. Obnovující fluid dokáže v několika dnes pleť zregenerovat a projasnit tak, že zastoupí pobyt v nějakých vysokohorských lázních. Olejové kapsle jsou pak vynikající kúrou pro pleť, která je zkřehlá a docházejí jí síly. Velmi rychle se vstřebávají, takže si je oblíbí i ti, kteří se jinak olejové péči vyhýbají. Denní ochranný krém pak díky probiotickým kulturám posiluje a chrání citlivou pleť postupně každý den, aby dokázala vnějším podmínkám čelit s větší odvahou.