Tato akce již skončila!

Týden s BiOOO -15 %

Akce týden s BiOOO.cz je tady! Nyní nakoupíte všechny zelené hrdiny z našeho sortimentu se slevou 15 %. Při platbě na e-shopu zadejte slevový kód: “biooo15”. Při nákupu v kamenných prodejnách kód stačí nahlásit na pokladně. Akce potrvá od 24.3. do 31.3. 

Prohlédněte si naše tipy na produkty a tisíce dalších najdete na našem e-shopu i ve všech prodejnách BiOOO. 

Noční péče o pleť

Během spánku celé naše tělo regeneruje a získává sílu na každý nový den. Nezapomínejme proto na pleťovou péči, která zajistí intenzivní vyživení. Pleť bude díky pravidelné večerní rutině pružná a zářivá. Nasaďte kromě séra a krému i noční pleťovou masku, která se v průběhu celé noci krásně vstřebá Náš TIP: Noční sérum od litevské značky Uoga Uoga, která se pyšní certifikátem COSMOS natural.

Do koupele

Upusťte páru ve voňavé koupeli. s esenciálními oleji. Prospějete tak (nejen) svému duševnímu zdraví, protože jak známo – klid a voda léčí. Třeba koupelová sůl pomáhá při léčbě ekzému a lupénky. Má navíc desinfekční a protizánětlivou sílu. O méně známých účincích soli v koupeli se dočtete v našem článku na BiOOO magazínu.

Tělová másla a peelingy

Právě teď, před létem, je nejlepší čas pro péči o pokožku tělovým peelingem. Ten odstraní staré póry a zanechá pokožku vyhlazenou a jemnou. Suchá pokožka zase ocení promazání máslem s blahodárnými oleji. BIOOOTIP: tělový peeling od lotyšské značky MÁDARA, která je jako pohlazení a pyšní se certifikátem Ecocert Cosmos.

Těhotenství

Těhotenství znamená pro tělo velké změny. To všichni víme. Na BiOOO.cz proto najdete přesně takové produkty, které v těhotenství ženský organismus potřebuje. Pro rostoucí bříško se hodí oleje, které zabrání popraskávání kůže a pro výživu celého organismu zevnitř sáhněte po přírodních doplňcích stravy Terranova Health.