Tato akce již skončila!

BiOOO týden SLEVA 15 % na vše

Slevový týden na BiOOO.cz začíná! Využijte jedinečnou šanci nakoupit si produkty, které máte nejraději s 15% slevou na veškerý sortiment. Při platbě na e-shopu stačí pouze zadat slevový kód: biooo15, nebo kód pošeptat na pokladnách na našich kamenných prodejnách. Akce je časově omezená a trvá pouze od 16.5. - 22.5.2022 nebo do doprodání zásob, tak si naplňte košíky!

Pleťová a tělová kosmetika

Organické pleťové vody, léčivá séra, tělové krémy a další zázraky! Aby byla kůže zdravá a prospívala, je třeba ji dodávat vyživující látky. A samozřejmě ideálně přírodní, které mají šetrné ale spolehlivé účinky! Mrkněte na top produkty k péči o různé typy pleti a nezapomeňte ani na pokožku celého těla. 

Ekodrogerie

Náš vliv na okolní svět & na naši milovanou přírodu nám všem leží na srdci. Proto nakupujeme ekologicky udržitelné produkty. Přírodní složky jsou navíc stejně účinné a spolehlivé jako ty syntetické. Odstraní nečistoty v kuchyni i koupelně, vyperou vám prádlo, a odstraní odolnou mastnotu z nádobí. Prohlédněte si taky příjemné vůně k provoněné domácnosti nebo třeba kanceláři. 

Líčení a odličování

Tady najdete všechny líčící produkty, na které v BiOOO nedáme dopustit. Jejich složení pleť nijak nezatěžuje, právě naopak, respektuje totiž přirozenost pokožky a hloubkově ji vyživuje. A hlavně platí, že u kvalitních přírodních produktů dosáhnete 100 % kýžených výsledků i bez jakékoliv syntetiky! Naše doporučení: TIPY, jak na líčení s přírodní kosmetikou!

Vše pro vlasy

V létě se hodí být směrem k vlasům a k pokožce na hlavě pozornější než po zbytek roku. Čeká je totiž pořádná zátěž pod tíhou slunečních paprsků, které je výrazně vysušují! Pojďme jim naproti kvalitní péčí ze srdce přírody nejen v podobě šamponů a kondicionérů – ale taky s další výživou, kvalitními hřebeny/kartáči anebo rovnou s komplexními sadami vlasové kosmetiky!