Naberte sílu s únorovými novinkami

Zima zdaleka nekončí a jaro je ještě daleko.

Tato akce již skončila!

Naberte sílu!

Zatím to vypadá, že zima ještě nezačala, takže je dost možné, že to ještě přijde. A je potřeba se nachystat, protože únor je obecně měsícem tak trochu vyčerpávajícím - zima zdaleka nekončí a jaro je ještě daleko. Takže energie navíc se rozhodně hodí, ale je třeba ji doplňovat uvážlivě, abyste hned první jarní měsíc nemuseli řešit hubnutí. Co by tedy bylo vhodné v únoru ochutnávat, mlsat nebo vařit?

Nutberg - nejen pro veverky

I když by si asi daly. Nutberg je nová česká značka, která nabízí oříškové nápoje, které vám dovedou nahradit klasické jídlo. Samozřejmě ne dlouhodobě, i když složení je tak hezké a vyvážené, že by to nejspíš nikomu neuškodilo. Ale každopádně se hodí v případě, že nestíháte oběd, potřebujete výživné potraviny na výlet či na tůru nebo si chcete dopřát zdravou a lehkou večeři. Nebo prostě jen tak, když vám chybí energie. Té má totiž Nutberg na rozdávání, protože v každém pytlíčku se skrývá síla mandlí, lískových oříšků, kokosu nebo chia semínek. I varianta bez příchutě je velmi chutná, pokud by vás ale její jemně oříšková chuť omrzela, je na výběr ještě banán nebo kakao. Takže neváhejte, i veverky vědí, že zimu přežijete pouze s pořádnou zásobou oříšků.

Superčokoláda

Čokoláda - tedy ta kvalitní - je superpotravinou sama o sobě, o to se jistě nikdo nepře. A teď si představte, co se stane, když k tomu přidáte ještě další superpotraviny, jako třeba goji nebo bílou moruši. To je ještě víc než super. A úplně nejvíc super je, že to opravdu existuje a navíc v krásném balení, takže až budete příště někomu kupovat jako dárek něco zdravého, ale aby z toho měl i radost, tak tohle je jasná volba. Ale kupte raději dvě. Ať na toho chudáka aspoň něco zbude.

Je to dobré, je to vegan

Živit se jen oříšky a čokoládou by bylo asi hodně fajn, ale občas je potřeba i něco jiného. A to jiné třeba i uvařit. A aby to bylo zdravé, vegan nebo bezlepkové a ještě chutné, možná se bude hodit kuchařka. A taková, kterou napsal David Zmrzlý, majitel populárního bistra Puro, nemůže zklamat. Přesvědčí vás, že vařit zdravě a zároveň chutně, je daleko snazší než si myslíte.

Pusu na rozloučenou

Samé jídlo a estetika nikde. Tak abychom to takhle nenechali, tak opečujeme ústa, ať u toho jídla taky nějak vypadáme. Hezky, samozřejmě. Italská značka přírodní dekorativní kosmetiky PuroBio přišla hned s celou řadou balzámků na rty a přihodila k nim dvě roztomilé vychytávky - peeling a masku na rty. Drobné kosmetické potěšení, které si můžete dopřát párkrát do týdne a vaše rty budou doslova k nakousnutí. Připravené k nakousnutí té čokolády, jak jinak :-)