Uvítejme jaro přírodní detoxikací!

Tato akce již skončila!

Přichází jaro, je čas na pořádnou přírodní detoxikaci. Zbavme se nečistot zvenku i zevnitř například s pleťovým čistícím gelem Faran a nápojem Aloe Vera plným vitamínů a minerálů s 15% slevou. Hýčkejme se celý březen.

Uvítejme jaro přírodní detoxikací zvenku i zevnitř

Všichni se těšíme na jaro, ale po zimě přichází spíš únava. Jsme náchylnější k nemocem a cítíme, že naše tělo nestartuje dobře. Co takhle pomoct organismu v jeho přirozeném detoxikačním procesu výhradně přírodní cestou?

Detoxikace zbavuje tělo škodlivých látek mimo jiné i z chemické kosmetiky např. hliníku z antiperspirantů, fluoru ze zubních past, konzervantů a barviv, které zatěžují naše orgány jako játra, ledviny a náš největší orgán kůži, tím způsobují únavu a oslabení imunity.

Na celkovou očistu bychom měli jít jak zvenku tak zevnitř. Pravidelným čištěním pleti produkty s ovocnými kyselinami, bahnem či aktivním uhlím, které rozpouštějí nečistoty, pomáhají pleti produkovat méně mazu a dodávají zdravou barvu.

Energii doplníme popíjením čistící šťávy z Aloe Vera od Santaverde plné vitamínů A, E a C, ty pomáhají i pleti vypadat svěže a mladě. Minerály zinek, hořčík a křemík zase udržují vlasy, nehty, zuby a dodávají výživu našim svalům, abychom byli fit na jarní aktivity.

Abychom dosáhli čisté a zářivé pleti, musíme o ni pečovat každý den a k tomu nám poslouží čistící gel Faran. Rozpouští make-up i přebytečný kožní maz, aniž by pokožku nadměrně vysušoval či dráždil, díky vysokému množství Aloe Vera, které nahrazuje vodu ve složení.

Doporučujeme

Detoxin 50 ml

Detoxin obsahuje smetánku či smil písečný napomáhající celkové odolnosti těla vůči zátěžovým faktorům. Zmíněné bylinky spolu s řepíkem a jablečníkem napomáhají správné činnosti jater a žlučníku.

Testovali jsme pro vás