Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!
 Vánoční úklid: Blýskněte se domovem jako ze škatulky
Slevy
Novinka
Dárek

Vánoční úklid: Blýskněte se domovem jako ze škatulky

Vyzbrojte se na úklid a ještě ušetřete.

Tato akce již skončila!

Ježíšek se sice narodil ve chlévě, ale u vás se jako doma cítit nemusí. Tu pravou pohodu Vánoc v nás probouzí už samotná atmosféra okolo. Čistý a voňavý domov bez poskvrnky je základ. Abyste se zbytečně nestresovali, začněte s vánočním úklidem už teď. S těmi správnými pomocníky to půjde samo. 

Akce 1 + 1 a dárek k nákupu vybraných produktů ISOKOR

Koupíte-li Green Cleaner Original s rozprašovačem, dostanete druhý zdarma! To samé platí i pro Green Cleaner Original k přímému použití 1000ml.

K nákupu zbylých zde uvedených produktů ISOKOR dostanete jako dárek Cleanee přírodní hygienický sprej na ruce.

Cleanee přírodní hygienický sprej na ruce

Akce platí do vyprodání zásob nebo rozdání dárku.

Yellow&Blue a Mulieres za super ceny

Perfektní pomocníci pro úklid celé domácnosti. Od toalety až po myčku nádobí. Odstranění nečistot, odmaštění, vyleštění. Vše hravě zvládnou a konvenční drogerii plnou chemie s nadhledem strčí do kapsy.

Jaký je rozdíl mezi Máchadlem a Aviváží Yellow & Blue

Jaký je rozdíl mezi Máchadlem a Aviváží Yellow & Blue?

Výběr vhodných přírodních prostředků na praní prádla při přechodu na přírodní kosmetiku a drogerii není vůbec jednoduché. Vybrat tak, aby prací přípravek měl přírodní složení a skvělé prací schopnosti, je dost obtížné. U Yellow and Blue ...
Prací mýdlo a tabletky do myčky od Mulieres

Čistá domácnost i svědomí s Mulieres

Estonská značka Mulieres je zářným důkazem toho, že udržovat svůj domov čistý, hygienický a voňavý jde i ekologicky, bez zástupu chemických přípravků zvlášť na každý kout domácnosti… kdy používáním všech těchto produktů vzniká toxický kok...

Mycí prostředky na nádobí i do myčky od Sonett

Děsí vás vidina hromady zašpiněného nádobí? Nemusí. Ať už musíte zvládat mytí nádobí ručně nebo ho šoupnete do myčky, prostředky od Sonett si bez problémů poradí i se zaschlými zbytky!

Myjeme nádobí s Etamine du Lys a Attitude

Myjeme nádobí s Etamine du Lys a Attitude

Mytí nádobí nemusí být zas takový horor, pokud sáhnete po těch správných mycích prostředcích. S těmi od Etamine du Lys navíc zvládnete precizní úklid celé domácnosti. A pokud máte doma malé raubíře, vyzkoušejte mycí prostředek z řady ATTITUDE.

Dezinfekce v hlavní roli

Za život jsme možná slovo dezinfekce neslyšeli tolikrát, jako v posledních měsících. Co naplat. Stala se nezbytnou výbavou každého z nás. V nabídce seženete tu na ruce i k dezinfekci celé domácnosti.

Mytí rukou bez podráždění

Přírodní tekutá mýdla odstraní nečistoty i mastnotu z rukou, aniž by dráždila či vysušovala pokožku agresivními látkami. O jemnou pěnu se pak postarají rostlinné tenzidy, ohleduplné k životnímu prostředí.

Sleva 10 % na čističe pro celou domácnost

Sleva 10 % na čističe pro celou domácnost

Tanec s mopem nebo mytí oken při oblíbené hudbě s volume na maximum. I velký úklid lze pojmout formou zábavy. Tak vybavte svůj arzenál a vtančete do boje s nepořádkem.

Skvrn se zbavíš, ani nepotřebuješ Vanish - slevy až 17 %

Produkty inspirované přírodou jsou osvědčeným způsobem, jak se zbavit i těch nejodolnějších skvrn na oblečení nebo z různých textilních materiálů. Jsou mimořádně šetrné k prádlu, pokožce i životnímu prostředí.

 

Vůně, které už nebudete chtít sundat

Milujete ten pocit čerstvě vypraného a usušeného prádla? Je měkké, hebké a hlavně voňavé. Přírodní aviváže navíc ocení i alergici. Nedráždí pokožku, zjemní prádlo a provoní jej svěžími vůněmi přírody.

Přírodní prací gely a prášky se slevou až 10 %

K velkému úklidu patří i velké prádlo. Nepostradatelnou součástí každé domácnosti jsou prostředky na praní. Dáváte přednost klasickému pracímu prášku nebo gelu na praní?

 

Všechny BiOOO prodejny jsou stále otevřené