Vaříme si Numi

Tedy čaje abnormálně delikátních chutí. Zvedněte si náladu díky těmto čajovým směsím.

Tato akce již skončila!

Není čaj jako čaj

Jakou barvu bude mít stopa ve vašem hrnku? Bude spíše dozelena, oranžova nebo dočerna? To necháme na vás, jakou z čajových a bylinných směsí, které Numi nabízí, zvolíte. Zelený čaj je plný polyfenolů a minerálů, díky kterým působí na tělo antioxidačně. Černý čaj je vlastně ten zelený, který ale prošel fermentací. Během tohoto procesu sice ztratil některé účinné stopové prvky, ale jeho chuť a vůně zase déle vydrží. Popíjení čaje také podporuje pocení a slabý černý čaj je vhodný při žaludečních obtížích. Bylinné směsi jsou skvělou variantou pitného režimu pro ty, kterým už samotná voda teče ušima. Numi čaje jsou Fair Trade a zisky z těchto čajových zahrad jsou používány na zlepšování životních podmínek farmařících rodin. Mají čistě přírodní složení a jsou v biokvalitě.

Numi Dozelena

Zelený čaj osvěží, podpoří veselou mysl a pro své antioxidační vlastnosti je vhodnějším budíčkem než káva. Zkuste Numi zelené čaje rozmanitých chutí. Bohatou sladkou chuť s výraznými citronovými podtóny přináší zelený čaj Maté Lemon, květinové podtóny dodá zelený čaj jasmínový a opravdovým zážitkem pro všechny čajomily je zelený čaj s praženými zrníčky rýže.

Numi Černočervený

Číňané našemu černému čaji říkají červený, a černý je pro ně pouze jeden, a to Pu-erh. Numi nabízí Pu-erh s plnou chutí surového kakaa a pomerančovými podtóny. Jak se asi vstává s čajem v Číně, napoví Chinese Breakfast. Zvláště pro zimní období je vhodný kořeněný černý čaj Golden Chai. Čajové lístky jsou obohacené o aromatické koření jako zázvor a skořici.

Bylinkové směsi

Numi nabízí i holisticky pojaté nápoje, které udělají dobře nejen vašemu tělu, ale také vaší duši. Zklidní rozjitřené emoce, nebo vás zahrnou přílivem nových sil. Maté a kakaové boby zvyšují dávku energie ve směsi Purpose, bylinná směs Presence slouží k uklidnění mysli a podpoře soustředění, Embrance s ibiškem, levadulí a heřmánkem vám otevře srdce.