Vlasy plné krásy

Vezměte to s vlasy pěkně ,,od podlahy,, a přírodně.

sleva až-30%
Tato akce již skončila!
Jak se říká, že je dobré to „vzít od podlahy“ (tedy pořádně), tak to v zásadě platí i pro vlasy, jen tu „podlahu“ vyměníme za „pokožku hlavy“. Běžně dostupné šampony z drogerie většinou obsahují chemické látky, váš vlas obalí silikony, a ten se potom zdá silný a zdravý. Co je na tom špatně? No právě to, že se to JENOM ZDÁ. Pokud si chcete přestat lhát do kapsy a mít skutečně zdravé a krásné vlasy, vezměte to komplexně a hlavně přírodně!
 

Vypěstujte si boží vlasy s Weledou

Suroviny z vlastní zahrádky? Tak třeba právě tím se může chlubit švýcarská Weleda, která je na poli přírodní kosmetiky jako doma téměř 100 let. Není to ledajaká kosmetika, vše je tvořeno v mottu „člověk v souladu s přírodou“ za použití těch nejčistších přírodních surovin. A není to jen o skvělém šamponu a kondicionéru nebo masce – pokud růst vlasů zrovna těm vašim nic neříká, zkuste vlasové tonikum! Vše s certifikátem NATRUE a vhodné i pro vegany!

 

Vlasový olej 50 ml

Revitalizační vlasový olej pečuje o poškozené vlasy i vlasovou pokožku, dodává potřebné živiny i vitaminy a zároveň v pokožce uzamyká potřebnou hydrataci. Kombinace rostlinných olejů vlasy vyživuje.

Farfalla – čisté svědomí a voňavé vlasy

Pokud stále váháte a vadí vám typická bylinná vůně některých přírodních šamponů, a proto se stále nemůžete odlepit od toho svého „zázraku“ z drogerie, tak tady je důvod to konečně udělat. Produkty švýcarské přírodní kosmetiky Farfalla jsou typické svými neodolatelnými vůněmi, čehož umí docílit zcela přírodní cestou kombinací vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Péče je vhodná i pro vegany a vyberete si přesně podle svého typu vlasů.

 

Přírodní překvapení z Německa

Ačkoliv značku Lavera možná znáte i z běžné drogerie, rozhodně ji nezařazujte do kategorie chemické kosmetiky. Je to jedna z mála světlých výjimek, které v drogerii najdete. Jejich péče o vlasy je naprosto úžasná. Bez problému nahradí váš konvenční nepřírodní přípravek, co se pocitu z krásných vlasů týká. Má to však jeden zásadní rozdíl! V těchto produktech nenajdete parabeny, silikony, SLS, SLES, ani syntetickou parfemaci

 

Pohádková hříva od Argitalu

Mít vlasy jako z pohádky? Být za lesní vílu? Všechno jde s pomocí zeleného jílu! A právě Argital na to kápnul a používá ho i ve svých produktech pečujících o vaše vlasy. Vysokou kvalitu a maximální účinky přírodních složek potvrzují certifikáty BDIH a BIO ECO COSMESI.  Navíc při jejich výrobě nebylo ublíženo žádným lesním a ani jiným zvířátkům.