Zpříjemněte si vůně léta

Cestujte v létě v MHD pohodlně, užívejte si koncerty bez nepříjemných voňavých zážitků.

sleva až-30%
Tato akce již skončila!

Chcete si cítit příjemně a zároveň aby vás tak cítili i jiní? V létě s tím bývá trochu větší problém, ať už cestujete ve špatně větrané MHD nebo si rádi vyrazíte na koncert či festival, kde je vysoká koncentrace lidí zároveň s minimální možností hygieny.

Vybrali jsme pár přírodních vychytávek, které vás ochrání před nepříjemným odérem a společenským faux pas i v těch největších vedrech.

 

Bylinná péče od Weledy

Být v souladu s přírodou a zároveň hezky vonět už není nereálná mise. Švýcarská společnost Weleda si zakládá na ekologické udržitelnosti a zároveň vás jejich deodoranty dlouhodobě ochrání za každé situace. Navíc neobsahují žádné syntetické parfemace, ale pouze přírodní vůně, které osvěží tělo a povzbudí mysl.

Roll-on deodorant od Coslys

Nejen palce, ale ruce nahoru! Roll-on deodorant od Coslys díky jemnému složení na bázi kamence a rostlinných výtažků pečují o pokožku podpaží a zabraňují zápachu, ale navíc se také starají o naši planetu. Díky opakovatelné náhradní náplni totiž nespotřebujeme tolik plastu. A ta vůně! Pro svěží léto doporučujeme rozhodně citrusovou zahradu.

 

Sicilský jíl od Argitalu

Italská firma Argital čerpá především z příznivých účinků zeleného jílu. Jíl má čistící i pečující účinky a působí také jako přírodní deodorant. Čisté přírodní složení zajišťuje bezpečnou ochranu proti nadměrnému pocení i nepříjemnému zápachu a zároveň zabraňuje některým kožním nemocem včetně mykóz. Podobné účinky najdete též v Argital krému na nohy a otoky. S pocitem těžkých nohou odchází i tíže světa, aneb lehké nohy, lehká mysl!

 

Svěží rychle a efektivně s Laverou

Řekněte sbohem škodlivým hliníkovým solím a zařaďte do svého kosmetického „must have“ tyto deodoranty. Pokud máte rádi přírodní vůně, vyberete si. Pokud ne, vyberete si také, protože v jejich sortimentu najdete i neparfémovanou verzi. Tak vzhůru do bezstarostného a hlavně voňavého léta!