Tato akce již skončila!

VYKUŘOVADLA A JINÉ RELAXAČNÍ RITUÁLY NA DOMA

Zastavte se na chvíli a zapalte (nejen) dřevo. Proč? Stoupající kouř a omamná dřevitá vůně vás pohltí, víme to z vlastní zkušenosti. Ulevíte si tak od stresu, pročistíte hlavu a načerpáte novou energii. Dopřejte odpočinek svému tělu i mysli za pomoci šamanských rituálů. Ponořte se do světa vykuřovadel, vonných tyčinek a ozdravných éterických olejů.

Vykuřovadla

Znáte vykuřovadla? Začít s nimi vypadá složitější, než to ve skutečnosti je. Do kadidelnice nasypte písek, položte na něj zapálený uhlík a už jen přidáte ono vykuřovadlo. Nebo si usnadněte a sáhněte po vykuřovacím svazku, který stačí zapálit.

Vonné tyčinky

Vonné tyčinky jsou asi nejznámější rituál s kouřem, všichni je známe. Vytváří harmonickou a povznášející atmosféru. Jsou častým doplňkem k józe nebo masáži. V BiOOO si při vonných tyčinkách a svíčkách rádi čteme.

Aromaterapie

Kouzlo aromaterapie má přímý vliv na tělo i stav mysli. Éterické oleje dokáží uvolnit, povzbudit, podporují správnou funkci organismu. Nakapejte si olej do aromalampy nebo difuzéru a provoňte svůj den. Náš TIP: Aroma rollony.

Do koupele

Horká koupel s vůní organických krémových složek? Milujeme rozpustné kuličky ty od Ceano s kousíčky přírody, které potom poeticky plavou na hladině. Sůl do koupele zase působí protizánětlivě.