Zdraví chtělo naše tělo

Samozřejmě všichni chceme být zdraví po celý rok, ale ne vždy tomu do karet nahrává náš životní styl.

sleva až-25%
Tato akce již skončila!

Probuďte se ze zimního spánku

Tak dlouho jsme čekali na zimu, až už je nakonec skoro jaro. Takže je na čase se probrat a začít chystat tělo i duši. A kdo nám s tím nejvíc pomůže? No přece příroda. Nadupaných superpotravin, které nakopnou a pročistí, má totiž v zásobě spoustu.

Zeleně s ječmenem

Není lepšího symbolu jara než zelenající se výhonky obilí. A když je to ječmen, můžeme si být jistí, že jaro bude plné síly. Málokterá rostlina nám totiž dokáže dodat tolik cenných látek jako mladý ječmen, který je bez nadsázky označován jako skutečný všelék. Tak ho nechte předvést, co dokáže!

Zdravé šťávičky

Weleda ví, co je zdravé. A to nejen v kosmetice. Rakytník, trnka nebo bříza jsou na jaře zdrojem tolik potřebných vitaminů a minerálů, povzbudí organismus, vyčistí ho a rozproudí novou energii. Navíc všechny weledí břízy rostou tady u nás v Čechách. Protože ty naše jsou nejlepší :-)

Zalezte ...

… do křesla s knihou :-) Protože večery jsou stále ještě dlouhé a studené. Takže až si uděláte smoothie se zeleným ječmenem nebo domácí limonádu s rakytníkem a březovou šťávou, zachumlejte se pod deku a přečtěte si, jak to s tím detoxem organismu je. Protože kdo je připraven, není překvapen.