Prohlédněte si vaše seznamy přání

Belina Aleppské mýdlo kulaté, Musk 150 g

Belina Aleppské mýdlo kulaté, Musk 150 g

Aleppské mýdlo s vavřínovým a olivovým olejem s vůní orientu má antibakteriální a hojivé účinky. Je vhodné i pro ekzematickou, aknózní a dětskou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aleppské mýdlo kulaté s vůní mošusu Musk Belina je vyrobeno podle původních receptur pouze z přírodních surovin. Je považováno za jedno z nejstarších mýdel na světě. Je vhodné pro všechny typy pokožky, včetně citlivé, ekzematické či dětské. Pokožku nejenom čistí, ale také intenzivně hydratuje, vyživuje a regeneruje. Mýdlo obsahuje 2 % vavřínového oleje.

Základem mýdla je olivový olej, který pokožku regeneruje a vyživuje. Stejně tak i vavřínový olej, který má zároveň i silné antibakteriální a hojivé účinky. Právě proto je mýdlo Aleppo doporučováno při kožních problémech, jako jsou ekzémy, lupénka, opruzeniny nebo seboroická dermatitida. 

Vavřínový olej neucpává póry a působí proti vzniku zánětu. Z toho důvodu jej ocení i aknózní pokožka. Mýdlo je vhodné i na intimní hygienu a můžete ho využít i místo šamponu. Vlasům dodá objem a působí proti tvorbě lupů. Čisté, přírodní složení bez obsahu syntetických konzervantů, barviv a živočišných tuků si zaslouží každá pokožka.

Množství Sodium Hydroxide je v mýdle minimální díky jeho několikaměsíčnímu zrání.

Původně malá rodinná firma Belina se v roce 1895 začala specializovat právě na výrobu originálních aleppských mýdel. K výrobě používají pouze kvalitní vstupní suroviny - vavřínový a olivový olej. Nabízí mýdla s různým množstvím vavřínového oleje tak, aby splnili potřeby každé pokožky.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých rukou a aplikujte na pokožku. Poté opláchněte vlažnou vodou.

Ostatní kategorie: Pleťová čisticí mýdla

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka

Výrobce: New Mimkoz , , Turecko , tel: 0090 53 888 99 122

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?