Sanatur Alfalfa bio, prášek 100 g

Sanatur Alfalfa bio, prášek 100 g

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vojtěška modrá, známá pod označením alfalfa, je považována za "pramáti živin". Již od starých dob byla oceňována jako vydatný zdroj vitalizujících látek. Podporuje správné fungování svalstva a trávicího systému.certifikáty: BIOvhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: prášekbarva: hnědozelenábalení: skleněný obaldávkování: 2-3 čajové lžičky (cca 4 g) 1krát denně rozmíchat ve vodě nebo přidat p

Vojtěška modrá, známá pod označením alfalfa, je považována za "pramáti živin". Již od starých dob byla oceňována jako vydatný zdroj vitalizujících látek. Podporuje správné fungování svalstva a trávicího systému.

certifikáty: BIO
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: prášek
barva: hnědozelená
balení: skleněný obal

dávkování: 2-3 čajové lžičky (cca 4 g) 1krát denně rozmíchat ve vodě nebo přidat přímo do pokrmu. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: Vojtěška modrá (medicago sativa L.) - prášek* (100%)
*suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: afty, cholesterol, detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty, žlučník, játra a ledviny

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?