Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, economy pack

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, economy pack

Nápoj Santaverde obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. Ta si tak zachovává potřebné živiny a je vhodná pro očistu organismu nebo posílení imunity.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nápoj Santaverde Aloepur Beauty Food obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. Rostliny Aloe jsou pěstovány za přísných podmínek výhradně pro výrobu šťávy. Ta si tak zachovává potřebné živiny a je vhodným doplňkem při očistě organismu, posílení imunity, ale i při kožních problémech a ekzémech.

Aloe vera je díky svému bohatému složení skvělým potravinovým doplňkem nejenom pro detoxikaci a očistu organismu, ale také pro podporu imunity. Díky vysokému podílu vitaminu C, silného antioxidantu, posiluje celé tělo, činí jej odolnějším vůči onemocnění a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí i nepříznivým vlivem stresu.

Kromě antioxidantů najdeme v Aloe množství minerálních látek a aminokyselin, které pečují o celé tělo nejenom zevnitř, ale také zvnějšku. Čistá šťáva z Aloe napomáhá regeneraci pleti, léčí pokožku postiženou ekzémem, lupénkou či akné. Navíc zklidňuje podrážděnou pleť a mírní nepříjemné svědění. Aloepur je vhodným potravinovým doplňkem nejenom při problematické pokožce, ale také při únavném stresujícím povolání či pro posílení imunity během náročných období.

Tip: Aloe vera šťávu můžete přidat do smoothie či čerstvého ovocného džusu.

Dávkování: 50 ml šťávy pijte denně nejlépe na lačno před snídaní a zapijte čistou vodou. Podle potřeby můžete dávku až ztrojnásobit.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?