Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Alternativní léčebné metody od A do Z, Claire Gillmanová 398 stran

Alternativní léčebné metody od A do Z, Claire Gillmanová 398 stran

Původní cena: 399 Kč

Seznamte se s více než 70 alternativními léčebnými metodami, jako je využití krystalů, květových esencí nebo reflexní terapie, ale i meditace či regresní terapie.

Ačkoliv u nás je k léčení ve většině případů využíváno klasické západní medicíny, nejsme dnes již odkázáni pouze na polykání prášků. Existuje mnoho různých metod pro podporu zdraví. Autorka Claire Gillmanová vás na stránkách své knihy seznámí s více než 70 léčebnými metodami a postupy.

V úvodu knihy se můžete dočíst něco o historii různých léčebných metod a o tom, jak přesně fungují. Kniha je doplněna řadou barevných fotografií, které vám vše prakticky nastíní. I dnes můžete klasickou západní medicínu doplnit o léčebné účinky krystalů, květových esencí, reflexní terapie či aromateripie. Autorka nezapomíná ani na to, že tělo a duše jsou neoddělitelně propojené, takže jakmile správné léčíte jedno, uzdravuje se i to druhé. V knize tak najdete i informace o tom, jak vám může prospět meditace či regrese.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Knihy, Potřeby pro domácnost

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?