Organic India Amalaki, kapsle 60 ks

Organic India Amalaki, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinné kapsle Amalaki jsou přírodním zdrojem vitaminu C a dalších minerálních látek, které komplexně posilují organismus a činí jej odolnějším vůči stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapsle Amalaki Organic India jsou přírodním zdrojem vitaminu C, který je silným antioxidantem, a dalších minerálních látek, které komplexně posilují organismus a činí jej odolnějším vůči stresu. Amalaki nebo-li indický angrešt, je vhodný i při náročných zátěžových aktivitách, posiluje nervový systém, dodává tělu novou energii a současně chrání organismus před známkami předčasného stárnutí.

Indický angrešt obsahuje nejen vysoký podíl vitaminu C i dalších antioxidantů, ale také minerálních látek, jako je chrom, zinek a měď i flavonoidů a karotenoidů. Kombinace těchto látek účinně posiluje imunitu a činí organismus odolnější vůči infekci, při onemocnění zlehčuje a urychluje jeho průběh. Vitamin C v kombinaci s minerálními látkami posiluje tělo vůči negativním dopadům stresu a podporuje zdraví celého organismu.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Amalaki1), Celulózová kapsle

1) Organic agriculture

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.