Nobilis Tilia Amyris 10 ml

Nobilis Tilia Amyris 10 ml

  • Bez DPH 152 Kč

Éterický olej Amyris má skvělé uvolňující účinky na tělo i mysl, osvěžuje, povzbuzuje a působí antidepresivně. Silice se sladkou dřevitou vůní má dezinfekční schopnosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Amyris Nobilis Tilia má skvělé uvolňující účinky na tělo i mysl, osvěžuje, povzbuzuje a působí antidepresivně. Silice se sladkou dřevitou vůní má dezinfekční schopnosti, takže ji lze ve zředěné podobě použít také k ošetření poškozené pokožky nebo na pulzní body místo parfému.

Rostlinná silice lékopisné kvality má díky své uklidňující sladké dřevité vůni příjemné uvolňující a antidepresivní účinky na mysl. Pomáhá lépe se vyrovnat se stresem i nadměrnou zátěží, osvěžuje a mírní napětí. Má pozitivní účinky i na tělo, při aplikaci na pokožku působí antispazmaticky a je s oblibou využíván při křečích hladkého svalstva. Kromě toho, dle aromaterapie působí dřevitá vůně lehce afrodisiakálně.

Proti stresu a vyčerpání

Éterický olej Amyris Nobilis Tilia je vhodnou esencí ve chvílích, kdy se cítíte unavení a bez života. Amyris pomáhá v náročných obdobích zmírnit dopady stresu na lidský organismus. Ulevuje od nadměrného duševního vypětí a přináší vyčerpané mysli harmonii a uvolnění. Navíc krásně provoní váš domov a můžete jej dokonce používat místo parfému.

Vzpruha pro vaši duši

Jemná vůně amyrisu tak revitalizuje vaše tělo i mysl a pomůže vám zapomenout na všední starosti. Éterický olej z amyrisu působí blahodárně také na pokožku, kdy podporuje regeneraci. Amyris je přirozeně spazmolytický, proto ulevuje od křečí všeho druhu a uvolňuje stahy hladkého svalstva. Jeho sladká vůně s dřevitými tóny je rovněž oblíbeným afrodiziakem.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Nenanášejte na pokožku neředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Amyris Ambrosiaca Oil

Možné alergeny: Amyris Ambrosiaca Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?