Evolve Anti-age krém pro smíšenou pleť 50 ml

Evolve Anti-age krém pro smíšenou pleť 50 ml

Multi Peptide Single Cream Evolve je hydratační krém určený pro normální až mastnou pleť. Je složený z rostlinných olejů a másel, které vyživují a podporují regeneraci pleti. Aloe vera hydratuje, zatímco komplexní směs aminokyselin předchází předčasnému stárnutí pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Limitovaná nabídka. Doprodej posledních kousků.

Multi Peptide Single Cream Evolve je hydratační krém určený pro normální až mastnou pleť. Je složený z rostlinných olejů a másel, které vyživují a podporují regeneraci pleti. Aloe vera hydratuje, zatímco komplexní směs aminokyselin předchází předčasnému stárnutí pleti.

Tento jemný anti-ageing krém zpevňuje a zjemňuje normální až mastnou pleť. Přírodní peptidy a komplexní směs aminokyselin ozdravují a chrání křehkou strukturu pleti, zachovávají její elasticitu a stimulují tvorbu kolagenu. Klinické testy prokázaly, že tyto složky zvyšují vlhkost pleti až o 60 % a snižují výskyt vrásek až o 18 %. Kyselina hyaluronová uzavírá vlhkost v pleti pro bezprostřední a déle trvající výsledky.

Čistě přírodní certifikované složení zanechá pleť perfektně vyrovnanou a pružnou. Vhodné též pro citlivou pleť.

Použití: Naneste Multi Peptide Single Cream na čistý obličej každé ráno a večer. Může být použito též na oblast kolem očí a krku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?