Evolve Anti-age krém pro suchou pleť 50 ml

Evolve Anti-age krém pro suchou pleť 50 ml

Multi Peptide Double Cream Evolve je určený pro normální a suchou pleť. Vyživuje pokožku složením plným rostlinných olejů a másel. Komplex aminokyselin a přírodních peptidů působí proti předčasnému stárnutí pleti, Aloe vera ji hydratuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Limitovaná nabídka. Doprodej posledních kousků.

Multi Peptide Double Cream Evolve je určený pro normální a suchou pleť. Vyživuje pokožku složením plným rostlinných olejů a másel. Komplex aminokyselin a přírodních peptidů působí proti předčasnému stárnutí pleti, Aloe vera ji hydratuje. 

Tento bohatě vyživující anti-ageing krém zpevňuje a zjemňuje normální až suchou pleť. Přírodní peptidy a komplexní směs aminokyselin obnovují a chrání křehkou strukturu pleti, zachovávají její elasticitu a stimulují produkci kolagenu. Klinické testy prokázaly, že tyto složky zvyšují vlhkost pleti až o 60 % a snižují výskyt vrásek až o 18 %. Kyselina hyaluronová uzavírá vlhkost v pleti pro bezprostřední a déle trvající výsledky.

Toto čistě přírodní certifikované složení zanechá pleť jemnou a oživenou. Vhodné též pro citlivou pleť.

Použití: Naneste Multi Peptide Double Cream na čistý obličej každé ráno a večer. Krém je vhodný též na oblast kolem očí a krku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?