Naobay Anti-age obnovující krém 50 ml

Naobay Anti-age obnovující krém 50 ml

Obnovující anti-age krém dodává pleti potřebné živiny a chrání zralou pokožku před vznikem vrásek díky obsahu arganového oleje v kombinaci s resveratrolem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Obnovující anti-age krém NAOBAY dodává zralé pokožce potřebné živiny a chrání ji před vznikem vrásek díky obsahu arganového oleje v kombinaci s resveratrolem. Tyto látky jsou bohaté na množství antioxidantů, které pleť posilují, chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a dodávají jí zdravý pěstěný vzhled.

Krém posiluje zralou pokožku díky obsahu výživného arganového oleje. Ten je bohatý na množství vitaminů A, E a F, které náročnou pokožku zjemňují a pěstí. Zároveň jí dodávají potřebné živiny, pokožku posilují a chrání ji před známkami předčasného stárnutí.

Vitamin E v kombinaci s resveratrolem, přírodním antioxidantem z vinné révy, pleť tonizují a chrání před známkami předčasného stárnutí. Při pravidelném používání je pokožka díky krému posílena, získává zdravý pěstěný vzhled a zpět svou ztracenou elasticitu.

Použití: Malé množství krému aplikujte nejlépe ráno i večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu a jemnou masáží rozetřete.

Typy pleti: anti age

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?