Mastic spa Anti-age oční sérum, Bio Eco 30 ml

Masticeye Serum

Mastic spa Anti-age oční sérum, Bio Eco 30 ml

Masticeye Serum

Anti-age oční sérum posiluje jemnou pokožku očního okolí díky obsahu rostlinných extraktů a současně eliminuje výskyt otoků a tmavých kruhů pod očima.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Anti-age oční sérum Mastic Spa posiluje jemnou pokožku očního okolí díky obsahu rostlinných extraktů a současně eliminuje výskyt otoků a tmavých kruhů pod očima. Citlivé náročné pokožce se tak dostává potřebné výživy, získává zdravý pěstěný vzhled a zároveň je ochráněna před ztrátou elasticity a vznikem vrásek.

Oční sérum je natolik účinné díky vysokému podílu kofeinu. Ten aktivně stimuluje přirozené regenerační schopnosti pokožky, pleť posiluje a napomáhá produkci kožního kolagenu. Pokožka tak zůstává jemná a pružná, bez známek stárnutí. Kofein navíc eliminuje viditelnost tmavých kruhů a otoků pod očima a přispívá ke zdravému vzhledu pokožky.

Výtažky z medu a pryskyřice mastichy citlivou pokožku kolem očí skvěle zjemňují, zklidňují ji a chrání před opětovným podrážděním. Pečující sérum jemnou pokožku posiluje, navrací jí elasticitu a zároveň snižuje viditelnost tmavých kruhů i otoků v očním okolí.

Použití: Malé množství séra aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku očního okolí a lehce vklepejte.

Tip: Pro umocnění osvěžujícího účinku uchovávejte oční sérum v chladničce.

Typy pleti: anti age

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?