Mossa Anti-age pleťové sérum, Age Excellence 50 ml

Advanced Age Repair Serum

Mossa Anti-age pleťové sérum, Age Excellence 50 ml

Advanced Age Repair Serum

Anti-age pleťové sérum posiluje zralou pokožku za pomoci koncentrovaného složení s množstvím vitaminů a rostlinných olejů. Náročnou pokožku zanechává vláčnější a pružnější a dotek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Anti-age pleťové sérum Mossa posiluje zralou pokožku za pomoci koncentrovaného složení s množstvím vitaminů a rostlinných olejů. Intenzivní péče zanechává pleť pevnější, pružnější a zároveň elimininuje projevy stárnutí. Navíc, za pomoci květových vod zklidňuje případné podráždění, mírní zarudnutí pokožky a zanechává pleť vláčnou na dotek.

Koncentrované pleťové sérum využívá pečujících účinků šípkového oleje a levandulové květové vody. Spojení těchto dvou účinných složek je plné vitaminů a antioxidantů, náročnou pokožku posiluje, chrání a současně eliminuje viditelnost stávajících vrásek a jemných linek.

Složení séra je navíc obohaceno o kyselinu hyaluronovou, která podporuje přirozené regenerační procesy pokožky, uzamyká v pleti hydrataci a zanechává pleť pružnější. V kombinaci s ostatními účinnými látkami pleť citelně posiluje, zpevňuje a zanechává ji pružnější.

Použití: Malé množství séra aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje ráno a/nebo večer a nechte vstřebat. Zvláštní pozornost věnujte okolí očí a rtů. Používejte nejlépe v kombinaci s nočním a denním pleťovým krémem.

Tip: Sérum je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku ve věkové kategorii 50+.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?