Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Antistres 10 ml

Taoasis Antistres 10 ml

Skladem na pobočce

Sladká kompozice s tóny dřeva a bylinek vás krásně zklidní, zažene úzkost a celkově zmírní stres. Je vhodná také při nespavosti či bolestech hlavy. Podporuje relaxaci a navodí pocit pohody.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Antistress od Taoasis je kompozicí čistě přírodních esenciálních olejů se synergickým účinkem. Kombinuje v sobě sílu sladkého santalového dřeva, lehce kořeněných kvítků levandule a jedinečné sladké mandarinky. Toto spojení má výborné protistresové účinky, zbaví vás napětí a pomůže vám se celkově uvolnit.

Tato kompozice éterických olejů je ideální do aromalampy nebo difuzéru. Okouzlí vás svou sladkou vůní s tóny dřeva a bylinek. Levandule, mandarinka a santalové dřevo nabízejí naší psychice řadu pozitivních účinků. Jejich aroma vás krásně zklidní při psychickém vyčerpání, zažene úzkosti, zklidní nervy a zmírní celkový stres. Kompozice je vhodná také při nespavosti, bolesti hlavy. Podporuje relaxaci a navozuje pocit pohody.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Směs je vhodná také do difuzéru.

Upozornění: Směs éterických olejů není vhodná pro těhotné, kojící ženy a děti do šesti let věku z důvodu obsahu santalového dřeva. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs éterických olejů s obsahem citrusů může působit fototoxicky. Z důvodu obsahu levandule není směs vhodná pro nízkotlaké osoby.

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, stres a úzkost

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?