Nobilis Tilia Anýz 10 ml

Nobilis Tilia Anýz 10 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Éterický olej Anýz působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích i na zdraví zažívacího traktu. Sladká vůně je skvělým pomocníkem při depresích a úzkostech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Anýz Nobilis Tilia působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích, uvolňuje, působí pozitivně i na zdraví zažívacího traktu a mírní nadýmání. Sladká veselá vůně je skvělým pomocníkem nejen při nachlazení, ale i menstruačních bolestech. Mírní deprese, úzkosti a napětí z přemíry starostí.

Silice z anýzu je skvělým pomocníkem při zažívacích problémech a plynatosti. Působí antispasmaticky jak při inhalaci, tak aplikaci přímo na pokožku. Uvolňuje křeče hladkého svalstva, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Také uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání i vykašlávání, je tak vhodným pomocníkem při zahlenění i chronické bronchitidě. Sladká teplá kořeněná vůně harmonizuje myšlenky, pomáhá vyrovnat se s nadměrnými problémy a mírní úzkosti. Zlepšuje náladu a navozuje pohodovou atmosféru.

Pro zdravé dýchání

Éterický olej Anýz je jedním z méně známých olejů, ale překvapí vás svými univerzálními účinky. Působí pozitivně na zdraví vašeho dýchacího traktu a je vhodnou podpůrnou léčbou při rýmě, chřipce a nachlazení. Udržuje dýchací cesty průchodné, podporuje vykašlávání a vylučování hlenu. Působí protizánětlivě a chrání proti infekcím.

Podpora trávení

Anýzový éterický olej má rovněž příznivý vliv na trávicí systém. Pomáhá při dlouhodobých obtížích s trávením a harmonizuje jeho správnou funkci. Ulevuje při nadměrné plynatosti a nadýmání a zmírňuje bolesti břicha. Má spasmolytické účinky, což znamená, že uvolňuje křeče nejen v žaludku a podporuje zdravou chuť k jídlu. Je vhodnou podporou při nechutenství a nevolnostech.

Úleva od bolestí i úzkosti

Anýzový éterický olej má ale příznivý vliv na křeče všeho druhu, proto také pomáhá proti bolestem v celém těle. Účinkuje rovněž při menstruačních křečích či bolestech hlavy. Anýz zároveň dokáže ovlivnit také vaši náladu, pomáhá při nadměrném stresu a duševním vypětí. Zmírňuje úzkosti a pomáhá harmonizovat vaši psychiku. Dodává dobrou náladu a podporuje psychickou odolnost.

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nenanášejte na pokožku neředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pimpinella Anisum Oil

Možné alergeny: Pimpinella Anisum Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?