Biopurus Arganový olej bio 100 ml

Biopurus Arganový olej bio 100 ml

Největším producentem arganového oleje je jihozápad Maroka, kde se arganové plody ručně sbírají a lisují. Za studena lisovaný 100% arganový olej je proto kvalitní a vysoce ceněný. Olej obsahuje množství vitamínu E, silného antioxidantu, který zaručuje pružnost pleti, a vitamínu

Největším producentem arganového oleje je jihozápad Maroka, kde se arganové plody ručně sbírají a lisují. Za studena lisovaný 100% arganový olej je proto kvalitní a vysoce ceněný. Olej obsahuje množství vitamínu E, silného antioxidantu, který zaručuje pružnost pleti, a vitamínu A, který zabraňuje stárnutí pleti. Olej je vhodný pro všechny typy pleti, včetně aknózní.

Z arganového oleje si můžete udělat zábal na suché poškozené vlasy. Olej je vhodný i pro slabé lámavé nehty. Kromě kosmetických benefitů arganový olej pozitivně působí proti zánětům, urychluje hojení popálenin a působí proti ekzémům. 

Balení: 100 ml.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?