Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Taoasis Aroma difuzér Odpočinek, Bio Baldini

Taoasis Aroma difuzér Odpočinek, Bio Baldini

Značka: Taoasis
Certifikáty: DEMETER, FSC
Certifikát DEMETERCertifikát FSC
520
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Aroma difuzér provoní pokoj uklidňující květinovou vůní se sladkými tóny ovoce a maximálně podpoří chvíle relaxace. Hodí se obzvlášť do obývacích pokojů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aroma difuzér Baldini Odpočinek provoní pokoj uklidňující květinovou vůní se sladkými tóny ovoce a maximálně podpoří chvíle relaxace. Kombinace éterických olejů obsahuje jemné tóny levandule a pomeranče, uklidní a pomůže snadněji odplavit stres. Obsažené éterické oleje příjemně voní, zároveň mají silný aromaterapeutický potenciál a dokáží zlepšit psychickou pohodu.

Pokojový aroma difuzér zaplní pokoj lehkou uklidňující vůní levandule s jemnými tóny zralých pomerančů. Harmonické vůni dominují květinové tóny doplněné sladkými pomeranči a nahořklou pryskyřicí benzoe. Díky této nasládlé uklidňující vůni se aroma difuzér hodí obzvlášť do obývacích pokojů a dalších místností, kde rádi relaxujete a užíváte pohody.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Přiloženou jehlou propíchněte gumový špunt uprostřed uzávěru a do vzniklého otvoru vsuňte přiložené tyčinky. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

Vůně: květinová, sladká

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Z blogu (5)

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Taoasis - vůně s příběhem

Vánoční úklid jako detox mysli i domácnosti

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

difuzér s levandulí a pomerančem / Julie 27. 2. 2017 11:01

krásně provoní celou místnost, 100% bioprodukt. Doporučuji

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: