BiOOO Akademie Aromaterapie a Vaše mysl

BiOOO Akademie Aromaterapie a Vaše mysl 27.3.2021 10:00-16:00

BiOOO Akademie Aromaterapie a Vaše mysl

Zboží je dočasně nedostupné.

Základní kurz aromaterapie Vás seznámí s tajemstvím 12 éterických olejů a jejich vlivem na člověka. 

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Voucher bude zaslán na e-mail.

Vítejte ve světě voňavých zážitků!

Základní kurz aromaterapie Vás seznámí s tajemstvím 12 éterických olejů a jejich vlivem na člověka. Otevře Vám širokou škálu možností jak si pomoci od potíží a jak se otevřít hlubší komunikaci. Zajímá-li Vás působení aromaterapie nejen na Vaše tělo, ale také na Vaši mysl, přijďte se dozvědět něco nového. 

Řeč bude o tom jak na dobrou náladu, jak si ulevit od neklidu, úzkostí či nespavosti. Dozvíte se, jaká kombinace éterických olejů je vhodná právě pro Vás a jak působí v okamžicích, kdy potřebujete utišit myšlenky a podpořit koncentraci či sebevědomí.

Podíváme se na řešení denních situací přírodní cestou a společně vytvoříme Vaši osobní aromaterapeutickou tyčinku, která Vás může provázet po celý den.

Za BiOOO Akademii se na Vás těší Barbora Hrdličková.

BiOOO Akademie vznikla po záštitou naší firmy BiOOOO.cz. Nabízíme vám tématické workshopy, kurzy a vzdělávání v oblasti kosmetiky a aromaterapie. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: