BiOOO Akademie Aromaterapie podle čaker

BiOOO Akademie Aromaterapie podle čaker

Zboží je trvale vyřazeno.

Konečně kurz aromaterapie, který vás seznámí s působením a vlivem éterických olejů na čakry našeho těla. Nabité vědomosti můžete uplatnit jak při cvičení či výuce jógy, tak při meditaci nebo každodenním odpočinku. Navíc se dozvíte osm různých způsobů jak připravit směs éterických olejů.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Naučte se harmonizovat své tělo

BiOOO Akademie vám přináší další voňavý zážitek! Objevte s námi svět éterických olejů z jiného pohledu. Pokračování základního kurzu aromaterapie, který vás provede působením éterických olejů na naše čakry a jak je můžeme využívat pro harmonizaci našeho těla. Ať už si přejete rozšířit své znalosti pro cvičení nebo výuku jógy, meditaci či každodenní pohodu, aromaterapie vám pomůže se cítit dobře za jakýchkoli okolností.

Součástí kurzu je také představení osmi způsobů různých pohledů na to, jak připravit tu nejlepší směs éterických olejů právě pro vás a vaše potřeby.

O čem si budeme povídat?

 

  • co jsou čakry, kde jsou a jak poznáme jejich nerovnováhu
  • jaké konkrétní éterické oleje nám pomohou k jejich harmonizaci
  • vysvětlíme si osm různých způsobů míchání éterických olejů
  • jak směsi a jiné aromaterapeutické přípravky bezpečně použít

 

Podíváme se na řešení každodenních situací jednoduchou přírodní cestou a společně si vytvoříme vaši osobní aromaterapeutickou inhalační tyčinku a tělový krém přesně podle vašich představ. Pomocníky, kteří vám rádi zpestří každý den.

 

Pokud byste rádi zkombinovali oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, team building nebo jakoukoli jinou sešlost s povídáním o aromaterapii a výrobou zdraví podpůrných produktů, neváhejte se nám prosím ozvat. Domluvíme společně datum, výzdobu i vše ostatní co bude potřeba.

BiOOO Akademie vznikla po záštitou naší firmy BiOOOO.cz. Nabízíme vám tématické workshopy, kurzy a vzdělávání v oblasti kosmetiky a aromaterapie. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?