Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Bio-D Aviváž bez vůně 1 l

Bio-D Aviváž bez vůně 1 l

Značka: Bio-D
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Certifikát LEAPING BUNNYCertifikát VEGAN
94
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Aviváž bez přidané parfemace zjemňuje prádlo, vymývá z něj zbytky pracích prostředků a díky jemnému přírodnímu složení je vhodné i pro citlivou alergickou pokožku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aviváž bez přidané parfemace Bio-D zjemňuje prádlo, vymývá z něj zbytky pracích prostředků a díky jemnému přírodnímu složení je vhodná i pro citlivou alergickou pokožku. Aviváž je bez obsahu fosfátů a přidaných barviv, je šetrná nejenom k pokožce, ale i k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Aviváž bez vůně dodá prádlu hebkost, zjemní vlákna textilu a usnadní tak i následné žehlení prádla. Rostlinné tenzidy dodávají textilu jemnost, uhlazují jeho strukturu a spolehlivě vymývají zbytky pracích prostředků. Složení je navíc obohaceno o kyselinu citronovou, která podporuje a přirozeně zvýrazňuje barvu prádla.

Britská rodinná firma Bio-D založená roku 1988 nabízí ekologickou drogerii na mytí nádobí, praní i veškerý úklid domácnosti. Výrobky také získaly řadu ocenění a jsou schváleny mnohými certifikáty, mezi které patří The Vegan Society, BUAV či The World Foundation. Veškeré výrobky nesou označení Leaping Bunny a Vegan jsou zárukou toho, že neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech. 

Použití: Do zásobníku pračky přidejte 50 ml aviváže na várku prádla.

Upozornění: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje mírné podráždění kůže. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way , HU7 0YQ, Sutton Fields, Hull, Velká Británie , tel: +44-191 418 8209

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Citric Acid

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Cationtic Surfactants (do 5 %) , Sodium Benzoate, Citric Acid
Z blogu (3)

Jarní úklid s přírodou

Testování na zvířatech

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Citric Acid

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Cationtic Surfactants (do 5 %) , Sodium Benzoate, Citric Acid

Nenašli jste to pravé? Co tohle?