Green Force - Planet Green Aviváž 750 ml

Green Force - Planet Green Aviváž 750 ml

Aviváž Green Force dodá prádlu dlouhotrvající svěží vůni a jemnost. Neobsahuje fosfáty a barviva a zaručuje tak šetrnost k životnímu prostředí.certifikáty: VEGANvhodné pro: změkčení a provonění prádlakonzistence: tekutábarva: bílábalení: plastový obalpoužití: Neaplikujte přímo na prádlo. Před posledním mácháním aplikujte do dávkovače Vaši pračky.složení: kationtové tenzidy (5-15%), obsahuje chloro

Aviváž Green Force dodá prádlu dlouhotrvající svěží vůni a jemnost. Neobsahuje fosfáty a barviva a zaručuje tak šetrnost k životnímu prostředí.

certifikáty: VEGAN
vhodné pro: změkčení a provonění prádla
konzistence: tekutá
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Neaplikujte přímo na prádlo. Před posledním mácháním aplikujte do dávkovače Vaši pračky.
složení: kationtové tenzidy (5-15%), obsahuje chloromethylisothiazolinon, methylisothiazolinon, parfém, Limonen, čistící látky jsou deriváty palmového oleje

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Výrobky řady Green Force společnosti McBride zaručují uživatelům výbornou účinnost potvrzenou laboratorními testy. Jsou baleny do recyklovatelných obalů vyrobených z materiálů s 85% recyklovatelností. Výrobky nejsou testovány na zvířatech, neobsahují fosfáty, barviva, geneticky modifikované enzymy, formaldehyd a další škodlivé látky. Výrobky Green Force jsou certifikovány organizací Vegan Society.

kontakt na výrobce:
McBride
Middleton Way
Middleton
Manchester
M244DP
www.mcbride.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: