Planet Pure Aviváž horské byliny 1 l

Planet Pure Aviváž horské byliny 1 l

  • Značka: Planet Pure
  • Balení: 1 l
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 164 Kč

Přírodní aviváž Planet Pure využívá síly přírodních pěnidel, které zanechají prádlo jemné, hebké a uhlazené, takže pro vás bude žehlení hračkou. Přírodní aviváž s horskými bylinkami, přídavkem esenciálních olejů z rozmarýnu, levandule a dalších provoní prádlo na dlouhou dobu.

Aviváž Planet Pure vám nejen ulehčí žehlení a poskytne požitek z jemného voňavého prádla, ale také efektivně vymyje zbytky pracího prostředku. Aviváž je navíc šetrná k životnímu prostředí. Obsažená přírodní pěnidla z mýdlových ořechů se totiž začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky již v okamžiku, kdy se dostanou do styku s odpadní vodou.

Díky přírodnímu složení je aviváž šetrná k prádlu i pokožce, a je tak vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti. O příjemnou vůni se postarají esenciální oleje z levandule, rozmarýnu a dalších bylinek, které dodají prádlu přirozenou dlouhotrvající vůni.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do dávkovače pračky 1 odměrku aviváže.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Soapwort Extract1), Decyl Glucoside1), Xylose1), Xanthan Gum1), Ethanol1), Citric Acid, Fragrance, p-Anisic Acid2), Pottasium Sorbate, Soy Proteine1), Lavandula Angustifolia Oil1), Rosmarinus Officinalis Oil1), Calendula Officinalis Extract1), Rosmarinus Officinalis Extract1), Leontopodium Alpinum Extract1), Citronellol2), Geraniol2), Limonene2), Linalool2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Ethanol, Citric Acid, Fragrance, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?