Faran Avokádový balzám na rty 5 ml

Faran Avokádový balzám na rty 5 ml

Avokádový balzám na rty intenzivně pečuje o suchou popraskanou pokožku, bohatě ji vyživuje a pomáhá regeneraci. Jemnou pleť skvěle hydratuje, hojí a chrání ji před popraskáním i vznikem prasklých koutků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Avokádový balzám na rty Faran intenzivně pečuje o suchou popraskanou pokožku rtů, bohatě ji vyživuje, zaceluje a pomáhá její regeneraci. Spojení rostlinných olejů, vosků a šťávy z Aloe vera jemnou pleť skvěle hydratuje, hojí a chrání ji před popraskáním i vznikem prasklých koutků.

Balzám na rty je vysoce účinný díky kombinaci avokádového oleje a včelího vosku. Tyto dvě látky pokožku nejenom bohatě vyživí a zvláční, ale také vytvoří ochranný film, který pleť brání před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz, vítr a prudké slunce.

Balzám má navíc zklidňující účinky, za pomoci šťávy z Aloe vera pokožku rtů zjemňuje a eliminuje drobná podráždění, zatímco esenciální olej z citrusových plodů působí protizánětlivě a hojivě. Avokádový balzám o rty aktivně pečuje, zjemňuje je a chrání před vysušením i popraskáním.

Použití: Aplikujte na pokožku rtů podle potřeby kdykoliv během dne.

Tip: Balzám smíchejte s minerálními pigmenty, a vytvořte si tak tónovací balzám na rty.

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, https://www.faran-cosmetic.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?