Biopurus Avokádový olej bio 250 ml

Biopurus Avokádový olej bio 250 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Avokádový olej obsahuje množství pro tělo prospěšných látek jako vitamíny B, E, D, omega 3 mastné kyseliny a další nenasycené kyseliny, které jsou zdravé pro srdce a snižují cholesterol. Obsažené vitamíny navíc působí pozitivně na celkový tělesný stav a n&aac

Avokádový olej obsahuje množství pro tělo prospěšných látek jako vitamíny B, E, D, omega 3 mastné kyseliny a další nenasycené kyseliny, které jsou zdravé pro srdce a snižují cholesterol. Obsažené vitamíny navíc působí pozitivně na celkový tělesný stav a náladu, zlepšují funkci jater a zlučníku.

Avokádový olej je vhodný pro teplou i studenou kuchyni. Můžeme ho použít do dresingů, omáček či marinád. Olej je obzvlášť vhodný na smažení, pečení a grilování, protože se téměř vůbec nepřepaluje. Nejchutnější je v kombinaci s rybami či mořskými plody.

Použití: Pro snížení cholesterolu či zlepšení funkce jater a žlučníku užíváme ráno a večer před jídlem 1 čajovou lžičku oleje.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?