Nobilis Tilia Avokádový olej 100 ml

Nobilis Tilia Avokádový olej 100 ml

  • Bez DPH 156 Kč

Avokádový olej Nobilis Tilia výborně regeneruje obzvlášť suchou citlivou pleť a zároveň působí velice pozitivně i na celý organismus. Olej je bohatý na množství vitaminů a antioxidantů, které posilují jak tělo, tak i pokožku, snižují hladinu cholesterolu a činí organismus odolnější vůči civilizačním chorobám.

Avokádový olej obsahuje množství vitaminů C a E, významných antioxidantů, a také vitaminy řady B a lecitin. Tato jedinečná kombinace živin pečuje o pokožku, hloubkově ji vyživuje a zároveň chrání před dehydratací a známkami předčasného stárnutí. Olej má jemnou lehkou konzistenci, díky které se do suché pokožky snadno vstřebá a zbytečně ji nezatěžuje ani nedráždí. Citlivá pleť je tak ochráněna, posílena a zároveň bohatě regenerována díky obsahu lecitinu.

Navíc avokádový olej také ulevuje od bolestí kloubů a svalů, je tak výborný pro masáže celého těla. Lze ho použít samostatně či v kombinaci s jiným pečujícími či éterickými oleji. Olej z avokáda je vhodným pomocníkem i při vnitřním užití, kdy upravuje hladinu cholesterolu, harmonizuje činnost močových cest a pomáhá při zánětech močového měchýře.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 lžičku oleje užívejte 1-2x denně po dobu alespoň 3 týdnů.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Persea Americana Fruit Oil

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?