Vedic Aroma Ayurvédský parfém na bázi oleje Somia

Vedic Aroma Ayurvédský parfém na bázi oleje Somia

Tajemná, bohatá a luxusní vůně růže a růžového dřeva, provzdušněná gerániem a uzemněná chladivými dřevitými tóny santalu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tajemná, bohatá a luxusní vůně růže a růžového dřeva, provzdušněná gerániem a uzemněná chladivými dřevitými tóny santalu. Speciálně komponovaná pro čistý typ Váta, velmi povzbuzující a stimulující. Navozuje pocit štěstí, snižuje nervové vypětí, odstraňuje vyčerpání a obnovuje energii. Pomáhá harmonizovat hormonální hladinu, ulevuje při menstruačních problémech, povzbuzuje srdce a stimuluje oběhový systém.

Podle principů ájurvédské aromaterapie je tento parfém speciálně vhodný pro ženy, které potřebují dodat a harmonizovat ženskou energii a posílit sebevědomí. Hluboký a teplý podtón santalu přináší zklidnění a uzemnění pro éterickou a nervózní Vátu a obnovuje klid, harmonii a nastoluje vnitřní pocit míru a jistoty.

Použití: Olejovou bázi tvoří vysoce kvalitní bio jojobový olej. Přidány jsou vysoké koncentrace bio éterických olejů a absolute verze bio éterických olejů, čímž vznikne jedinečně efektivní aromaterapeutický produkt. Velmi malé množství olejového parfému naneseme na pulzní body a podle potřeby během dne zopakujeme. Nedoporučujeme kombinovat s jinými aromaterapeutickými produkty, použití s konvenčními parfémy či vůněmi je bez problémů.

Vůně: dřevitá, květinová

Výrobce: Maharishi Vedic Organics Europe Sagl, Via Laveggio 3, CH-6588 Stabio Švýcarsko, tel: + 41 (0)91 697 55 65, www.vedaroma.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?