I+M Naturkosmetik Balzám na oči Hydro-Performance 15 ml

I+M Naturkosmetik Balzám na oči Hydro-Performance 15 ml

Lehký výživný balzám oční okolí vyživuje, chrání před dehydratací i působením nepříznivých vnějších vlivů. Díky vysokému obsahu antioxidantů je jemná pokožka ochráněna před známkami předčasného stárnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Balzám na oči I+M Hydro- Performance jemnou pokožku očního okolí vyživuje a chrání před vysušením díky bohatému složení s oleji a rostlinnými výtažky. Ty dodávají pleti potřebné živiny a vitaminy a podporují její zdravý vzhled.

Základ očního krému tvoří výtažky z Aloe vera, které mají výborné hydratační a zklidňující vlastnosti. Aloe je bohaté na množství výživných látek a antioxidantů, které pleti navrací ztracenou elasticitu a zároveň ji chrání před známkami předčasného stárnutí.

O hydrataci a posílení jemné pleti se postará ricinový olej v kombinaci s oleji z jojoby a růže. Tato směs olejů hydratuje svrchní vrstvy pokožky, zatímco kyselina hyaluronová dodává vlhkost i do hlubších vrstev pleti. Díky lehkému složení je balzám vhodný pro všechny typy pleti, dodává potřebnou hydrataci, výživu a současně chrání pokožku před vznikem vrásek a drobných linek.

Použití: Malé množství balzámu naneste na čistou odlíčenou pokožku očního okolí a lehce vklepejte. Používejte podle potřeby ráno a/nebo večer.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: