Sportique Balzám na odřeniny 20 ml

Road Rash Remedy

Sportique Balzám na odřeniny 20 ml

Road Rash Remedy

  • Bez DPH 219 Kč

Balzám s antimikrobiálním ozonizovaným olivovým olejem napomáhá zklidnění ran a oděrek, drobných popálenin, popraskaných rtů i pokožky po opalování, a zároveň pokožku vyživuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Balzám s antimikrobiálním ozonizovaným olivovým olejem Sportique napomáhá zklidnění ran a oděrek, drobných popálenin, popraskaných rtů i pokožky po opalování. Olivový olej obohacený ozonem má prokázané antimikrobiální a fungicidní účinky a kromě toho pokožku báječně vyživuje a zklidňuje.

Balzám obsahuje směs prospěšných rostlinných olejů. Kromě olivového oleje balzám tvoří také olej z pšeničných klíčků a světlice barvířské, olej jojobový, slunečnicový, brutnákový a ricinový. Ty pronikají hluboko do pokožky a kromě toho, že ji vyživují, také mají regenerační účinky, pleť zklidňují a uzamykají v ní hydrataci.

O hloubkovou výživu pleti se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitaminů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky. Balzám na odřeniny je navíc doslova nadopovaný zklidňujícími hojivými ingrediencemi, jako je výtažek z heřmánku, extrakt z kadidlovníku a řebříčkový olej, takže zaručuje vaší poškozené a podrážděné pokožce tu nejlepší možnou péči a úlevu.

Použití: Malé množství balzámu vetřete do pokožky namáhané sluncem, popraskaných rtů nebo drobných ran a oděrek, případně popálenin.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?