Kiss My Face Corp. Balzám na rty duo, pomeranč a lesní plody 8,5 g

Kiss My Face Corp. Balzám na rty duo, pomeranč a lesní plody 8,5 g

Voňavé a ovocně chutnající přírodní dětské balzámy na rty Lesní plody a Pomeranč. Rty jsou stále namáhané. Jíme, mluvíme, zpíváme, pískáme, líbáme (uff!)... jak vyčerpávající. Ale tyto 100% přírodní balzámy z BIO složkami je zklidní a zvláční. Rty se nikdy neunaví... a také budou skvěle chutnat! Obsažený řepkový olej hydratuje, včelí vosk změkčuje pokožku a má antioxidační schopnost, aloe vera pom

Voňavé a ovocně chutnající přírodní dětské balzámy na rty Lesní plody a Pomeranč. Rty jsou stále namáhané. Jíme, mluvíme, zpíváme, pískáme, líbáme (uff!)... jak vyčerpávající. Ale tyto 100% přírodní balzámy z BIO složkami je zklidní a zvláční. Rty se nikdy neunaví... a také budou skvěle chutnat! Obsažený řepkový olej hydratuje, včelí vosk změkčuje pokožku a má antioxidační schopnost, aloe vera pomáhá uzdravovat a zklidňovat suché a rozpraskané rty.

certifikáty:
vhodné pro: péči o rty
konzistence: tuhá
barva: světle žlutá
balení: papírový přebal

použití: Nanášejte tenkou vrstvu balzámu na rty dle potřeby.
složení: Canola Oil*, Cera alba*, Natural Flavor, Cocos nucifera*, Aloe barbadensis, Tocopherol, Stevia Rebaudiana
*z ekologického zemědělství

země původu značky: Spojené státy americké
charakteristika značky: Americká společnost Kiss My Face byla založena dvojicí mladých veganů již v roce 1982 a její sídlo po celou existenci na staré farmě ve venkovském městečku Gardnier u New Yorku. Kiss My Face vyrábí a prodává vice než 200 přírodních kosmetických produktů ve více než 20 zemích světa. Firma kombinuje ve svých výrobcích nejnovější vědecké poznatky s nejefektivnějšími přírodními ingrediencemi. Vitamíny, minerály a rostlinné látky jsou zde využity na maximum. Nemusíte obětovat svoji krásu pro zdravé produkty. Zde vyhrává každý - zemědělci, zvířata, naše plateta i zákazníci. V produktech Kiss My Face nenajdete umělá barviva, zbytečné chemické přísady ani žádné zvířecí produkty. Výrobky též nejsou na zvířatech testovány. Společnost od začátku roku 2007 začala zpracovávat myšlenku na vytvoření vlastního "Green House" konceptu - konceptu, který by v sobě zahrnoval certifikované BIO a přírodní výrobky pro kompletní osobní hygienu. V současnosti je největším dodavatelem kosmetiky Obsessively Natural (přírodní kosmetiky v USA) a Kiss My Face je také výhradním dodavatelem výrobků osobní hygieny pro olympijské týmy lyžařů a snowboardistů USA.

kontakt na výrobce:
PO Box 224
144 Main Street
Gardiner
NY 12525-0224
USA

webové strány značky:
www.kiss-my-face.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?