Kiss My Face Corp. Balzám na rty passion fruit 5,1 g

Kiss My Face Corp. Balzám na rty passion fruit 5,1 g

  • Bez DPH 98 Kč

Balzám na rty passion fruit pečuje o tenkou a citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty na ní vytvářejí ochranný film a zároveň ji zásobují potřebnými živinami.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Balzám na rty Kiss My Face passion fruit pečuje o tenkou a citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty na ní vytvářejí ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti a vysušování. Zároveň ji zásobují potřebnými živinami.

Balzám tvoří směs ricinového, kokosového a malinového oleje. Ty spolu s včelím voskem vytváří na rtech ochrannou vrstvu, která jim pomáhá zvyšovat odolnost před slunečním zářením či popraskáním v mrazivém počasí. Kokosový olej má antibakteriální účinek a napomáhá předcházet oparům, aftům, popraskaným koutkům a dalším kožním onemocnění rtů.

Olej z malinových semínek zajišťuje příjemnou vůni i jemně načervenalou barvu. Je bohatý na vitamin E, který má skvělé regenerační schopnosti a pomáhá zacelovat popraskanou pokožku rtů. Kromě vitaminu E má olej také přirozený ochranný UV faktor.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil1), Cera Alba1), Cocos Nucifera1), Brassica Napus1), Flavor (Aroma)1), Rubus Idaeus Seed Oil1), Rosa Rubiginosa1), Aloe Barbadensis1)

1) Organic agriculture

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez glycerinu, bez lepku, bez parabenů, bez syntetické parfemace

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?